ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російський суд заочно заарештував Юлію Навальну (ВІДЕО)

Велика Епоха
Юлія Навальна, дружина покійного російського опозиціонера Олексія Навального (Youtube/скриншот)

У вівторок суд у Москві заочно заарештував Юлію Навальну, вдову покійного російського опозиційного політика Олексія Навального, на два місяці.

Суд звинуватив Навальну, яка проживає за межами Росії, в участі в «екстремістській» групі. Це рішення означає, що їй загрожує арешт, якщо вона з'явиться в країні.

47-річна Навальна опинилася в центрі уваги після смерті свого чоловіка в арктичній колонії в лютому і заявила, що продовжить боротьбу за те, що Навальний назвав «прекрасною Росією майбутнього».

У вівторок Навальна написала в «Х», що закликає своїх прихильників зосередитися не на судовому рішенні проти неї, а на боротьбі з російським президентом Володимиром Путіним.

«Коли ви пишете про це, будь ласка, не забувайте писати головне: Володимир Путін – вбивця і військовий злочинець», – написала вона.

«Його місце у в'язниці, і не десь в Гаазі, в затишній камері з телевізором, а в Росії – в тій же колонії і в тій же камері 2 на 3 метри, в якій він убив Олексія».

Кремль заперечує, що віддав наказ про вбивство Навального.

Після смерті чоловіка Навальна зустрічалася з низкою вищих західних лідерів, у тому числі з президентом США Джо Байденом у Сан-Франциско.

Минулого тижня американська некомерційна група «Фундація прав людини» призначила Навальну своїм головою, і вона заявила, що використовуватиме нову роль для посилення боротьби, яку вів її чоловік проти Путіна.

«Ми візьмемо на озброєння все, що може бути корисним для боротьби з Путіним, для боротьби за прекрасну Росію майбутнього», – сказала Навальна на сайті «X».