ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німеччина блокує продаж турбінного заводу Китаю (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Німеччина відмовилася продавати Китаю підприємство з виробництва газових турбін з міркувань національної безпеки. Деякі німецькі політики побоюються, що Китай може використовувати турбіни для військових кораблів.

Віцеканцлер і міністр економіки Німеччини Роберт Габек заявив, що хоча Німеччина вітає інвестиції, деякі технології необхідно захистити.

Роберт Габек, віцеканцлер та міністр економіки Німеччини сказав: «Згідно із законом ми повинні захищати технології від витоку інформації, насамперед ті що стосуються національної безпеки, й особливо, якщо небезпека йде від країн, які, можливо, не завжди займають щодо нас дружню позицію».

Компанія MAN Energy Solutions, що входить до групи Volkswagen, заявила, що планує продати свій бізнес із виробництва газових турбін китайській компанії, торік у червні. Водночас ця китайська компанія належить корпорації, яка домінує в суднобудівній промисловості Китаю.

У 2022 році Німеччина також з міркувань безпеки заблокувала продаж одного зі своїх напівпровідникових заводів китайській технологічній компанії.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube