ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Віктор Орбан обговорив із Сі Цзіньпіном мирний план щодо України (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Прем'єр-міністр Угорщини відвідав президента Росії Путіна, президента України Зеленського та голову КПК Сі Цзіньпіна, щоб обговорити мирний план щодо війни в Україні.

За його словами, наступна зупинка – Вашингтон.

У понеділок прем'єр-міністр Віктор Орбан зустрівся із Сі Цзіньпіном у Пекіні. Орбан опублікував фотографію, на якій він стоїть із представником Міністерства закордонних справ Китаю. Він назвав знімок: «Миротворча місія три крапка О».

Минулого тижня Угорщина стала тимчасовим головою Європейського Союзу. Після цього Віктор Орбан відвідав Київ і Москву.

Його поїздка до Москви викликала хвилю критики з боку політиків ЄС. Голова Європейської ради заявив, що ротаційний голова Євросоюзу не має мандату на взаємодію з Росією від імені блоку. А президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн зазначила, що спроба укласти мир не зупинить Путіна.

Угорщина стала важливим торговим та інвестиційним партнером для Китаю. Це перша європейська країна, яка приєдналася до ініціативи Пекіна «Один пояс, один шлях». У лютому цього року Міністр економіки Угорщини високо оцінив цей проєкт. Угорщина також підтримує тісні економічні зв'язки з Росією та відмовляється постачати зброю Києву.

Поїздка Орбана до Китаю відбулася після того, як ЄС оголосив про підвищення мита на китайські електромобілі.

Очікується, що Орбан приєднається до 30 голів держав під час саміту НАТО у Вашингтоні.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube