Роналдінью і Пату рятують «Мілан» і Леонарду.ФОТООГЛЯД

Програючи після першого тайму з рахунком 0:1, підопічні Леонарду переламали хід подій на футбольному полі і вирвали перемогу 2:1.

Хоча зробити це було складно. Вийшла перемога ціною жертви – ветеран Амборозіні, який чи не найбільше перед грою закликав партнерів підтримати бразильського наставника і показати сильну гру, завчасно пішов з поля, отримавши другу жовту за удар ліктем в обличчя суперника.

А розпочиналося все катастрофічно. Да Сілва зробив жахливу помилку, і Менезу нічого не залишалося, як закотити м’яч у ворота повз Діду.

Лише у другому таймі «Мілан» воскрес. І особливо це стосується Роналдінью. Спочатку він реалізував пенальті, призначене за порушення правил проти Нести. А потім віддав чудову передачу на співвітчизника Пату. Це гол виявився вирішальним.

А взагалі матч вийшов дуже напруженим і нервовим. Арбітру не позаздриш – у кишеню за карточками він лазив частенько (9 жовтих і 1 червона).

А «Рома» постала досить серйозним суперником і могла цілком заслуговувати на іншу долю. В одному з випадків м’яч влучив у стійку воріт «Мілана», а кінцівка гри взагалі пройшла за осади гостей володінь Діди. «Мілан» вистояв і видряпав три очки. Для тренера Леонарду це дуже важливий здобуток. А у психологічному плані «росо-нері» може прорвати. Побачимо…