ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бойовики обстріляли автобус на півночі Пакистану, загинуло 9 осіб

Велика Епоха
Фото: Ikram Suri / AP Photo

Бойовики обстріляли автобус на півночі Пакистану, убивши дев'ять осіб, зокрема двох солдатів, пише AP News.

Перестрілка сталася в суботу ввечері в районі Чілас на півночі регіону Гілгіт-Балтистан, повідомив офіцер поліції Азмат Шах.

Автобус перевозив пасажирів із Гілгіта в Равалпінді. Водій втратив керування, коли автобус потрапив під обстріл, і врізався у вантажівку. Вантажівка загорілася, внаслідок чого загинули водії обох транспортних засобів.

Щонайменше 26 осіб дістали поранення і їх доправили до місцевих лікарень.

Міністр внутрішніх справ Гілгіт-Балтистану Шамс Лоне заявив журналістам, що інцидент був "актом тероризму", і повідомив, що серед загиблих — двоє солдатів пакистанської армії.

За його словами, також був поранений місцевий ісламський священнослужитель, муфтій Шер Заман.

Після інциденту район був оточений. Поліція допомогла проїхати колонам транспорту, сказав старший поліцейський чиновник Сардар Шехріяр.

Головний міністр Гілгіт-Балтистану Гулбар Хан повідомив, що для розслідування інциденту було створено спеціальну слідчу групу. Правоохоронним органам наказано виявити й заарештувати винних, сказав він.

Мухаммад Хорасані, представник пакистанських талібів, також відомих як Техрік-і-Талібан Пакистан, або ТТП, у своїй заяві заперечує будь-який зв'язок зі стріляниною, стверджуючи, що її вчинило не їхнє угруповання.