• «Мадагаскар 3»: веселі звірята повертаються

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 13 червня 2012 року
Веселі звірята з популярного мультиплікаційного блокбастера «Мадагаскар» повертаються, щоб розповісти про нові пригоди Лева Алекса, зебри Марті, жирафа Мелмана і бегемотіхи Глорії. «Мадагаскар 3» вже в українському прокаті, причому це перша серія мультфільму у форматі 3D. Світова прем'єра відбулася у рамках позаконкурсної програми на Канському кінофестивалі 18 травня, а американська — 8 червня.
Забавна компанія тварин має намір повернутися до Нью-Йорку, після втечі до Африки, але плани йдуть шкереберть, і вони опиняються на мілині в Монте-Карло. Як перетнути Європу, не привертаючи уваги? Тим більше, що на них відкрила полювання капітан Шантель Дюбуа — божевільна співробітниця служби відлову бездомних тварин. На допомогу їм приходить бродячий цирк. А щоб дістатися додому з бродячим цирком, веселий квартет збирається поставити номер, який просто всіх «порве». Про всі пригоди звірів повідає «Мадагаскар 3».
Студія DreamWorks повідомила, що за вихідні мультфільм зібрав $ 60,4 млн, і хоча похвали з боку критиків мультиплікаційна картина не отримала, але, судячи з касових зборів, глядачеві припала до душі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...