• «Любий Джон» обійшов «Аватар»

  • Субота, 20 лютого 2010 року
Романтична картина «Любий Джон» несподівано перервала переможну ходу протягом останніх семи тижнів науково-фантастичного фільму канадського режисера Джеймса Камерона в кінотеатрах Північної Америки.

Всього за три дні картина «Любий Джон» зібрала у прокаті 32,4 мільйона доларів, зсунувши з першого місця «Аватар», який за восьмий тиждень заробив чергові 23,6 мільйонів. У вівторок касові збори картини в кінотеатрах США і Канади досягли 601,1 мільйон доларів США, на сьогодні це вже 630,1 мільйон. Нагадаємо, що минулого тижня фільм досяг рекорду і за світовими касовими зборами - сьогодні це вже 2,2 мільярда доларів.

У центрі «Аватара» історія любові людини та інопланетянина, головна сюжетна лінія «Любого Джона», у свою чергу, заснована на відносинах солдата (Чаннінг Татум) і його коханої (Аманда Сейфрід). В основу картини роман Ніколаса Спаркса. На рахунку Спаркса такі відомі твори, як «Щоденник пам'яті» і «Пам'ятна прогулянка». Як свідчить статистика, «Любого Джона» відвідали, в основному, саме представниці прекрасної статі - 84%, у той час, як чоловіки приділили увагу центральній події року - фінальній грі «Super Bowl».
Найімовірніше, і наближення дня Валентина буде тільки сприяти успіху цієї романтичної картини.

Новий шпигунський фільм ветерана Голлівуду Джона Траволти «З Парижа з любов'ю» із заробленими 8,1 мільйоном дебютувала на третьому місці, а фільм про кантрі-співака у виконанні Джеффа Бріджеса «Божевільне серце» з 3,7 мільйонами на восьмому місці.

Top10

1. «Любий Джон»  - $ 32.4 мільйони

2. «Аватар» - $ 23.6 мільйонів

3. «З Парижа з любов'ю» - $ 8.1 мільйон

4. «Відплата» - $ 7 мільйонів

5. «Зубна фея» - $ 6.5 мільйонів

6. «Якось у Римі» - $ 5.5 мільйонів

7. «Книга Ілая» - $ 4.8 мільйона

8. «Божевільне серце» - $ 3.7 мільйонів

9. «Легіон» - $ 3.4 мільйона

10. «Шерлок Холмс» - $ 2.6 мільйона

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...