• Джордж Клуні хоче допомогти Метту Деймону знову стати привабливим

  • Понеділок, 15 лютого 2010 року
Голлівудський актор Джордж Клуні запропонував тренувати Метта Деймона, щоб він зміг досягти ще одного титулу самого сексуально привабливого чоловіка. На його думку, його перша перемога була випадковістю.

                                                                                  

Клуні один з чотирьох голлівудських красенів, якого американський журнал «People» двічі визнавав найпривабливішим у щорічному списку. Крім Клуні подвійною перемогою можуть похвалитися Бред Пітт, Річард Гір і Джонні Депп.

Тепер актор заявив, що хоче допомагати колишньому колезі Метту Деймону, з яким він разом грав у фільмі «Банда Оушена», відновити колишню форму, щоб він зміг приєднатися до групи подвійних переможців. На його думку, після того, як Метт набрав 14 кг для участі у чорній комедії Стівена Содерберга, самотужки це зробити йому буде не просто.

«Метт Деймон є серйозним конкурентом і Бреду Пітту і мені, - зізнався Клуні в інтерв'ю британському часопису «Zoo». - Ми з Бредом обидва двократні володарі титулу «Найбільш сексуальний чоловік серед живих». Метт був удостоєний цього звання лише раз, і я вважаю це чистим везінням. Після того, як він наростив всі ці кілограми, його чекає багато роботи, якщо він хоче повернутися. Я буду його тренувати і працювати з ним, тому що в цьому році йому необхідна значна кампанія».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...