• Бред Пітт і Райан Рейнольдс претендують на роль у рімейку популярного вестерну

  • Вівторок, 16 лютого 2010 року

Маршал Метт Діллон - персонаж телесеріалу «Димок із дула», що вперше з'явився на екрани американського телебачення у 1955 році. Зараз кіностудія CBSFilms готується зняти повнометражну версію вестерну і шукає актора на головну роль. Серед розглянутих кандидатів найбільш серйозні претенденти на роль маршала - Бред Пітт і Райан Рейнольдс.

Телесеріал «Димок із дула» вже довгі роки не сходить з екранів американського телебачення, успішно утримуючи увагу глядачів. Спочатку, у 1952 році це була радіопостановка, потім перебралася у 1995 році на екрани телевізорів, і тривала наступні 20 років. Довше зміг протриматися лише проект «Сімпсони», який тримається в ефірі вже 21 рік.
                                                                                   
                                                                                  
Намагаючись вловити смаки та інтереси молоді тих років, голова CBS Вільям С. Пейлі в кінці 40-х вирішив створити вестерн. Так, в ефір вийшла перша частина пригод маршала Метта Діллона, персонажа, який різнився грубими методами роботи. Такий проект в кінці 40-х і початку 50-х був досить ризикованим, тому що в постановці в достатку були представлені вбивства, лінчування, зняття скальпів, зґвалтування, і все це було присмачене неабиякою порцією крові.

Але з часом радіопостановка «Димок зі дула» придбала більш миролюбний характер, розрахований на широку аудиторію. Коли у 1953 році готувалася до показу перша серія телевізійного серіалу, її рекламував найголовніший ковбой Америки Джон Уейн. Кращої реклами просто не придумаєш, як тут було встояти простим американцям перед своїм улюбленцем?

Уейну була запропонована і головна роль в серіалі, але в той час зірки першої величини вважали нижче за свою гідність брати участь у телесеріалах. У результаті в першій версії серіалу «Димок із дула» маршала зіграв Джеймс Арнесс.

Автором сценарію повнометражної версії став Грегорі Пуатьє. Поки що не знайдений режисер, тому й затримується вибір актора, якого зазвичай режисер-постановник вибирає сам. Про планову постановку відповідальні особи кіностудії розкривають секрет, що за стилем це радше буде схоже на «Шерлока Холмса» Гая Річі, ніж на традиційні вестерни.

Бреда Пітта глядачі вже могли бачити в жанрі вестерну у фільмі «Як боязкий Роберт Форд убив Джессі Джеймса». Для Райана Рейнольдса участь в цьому проекті може стати абсолютно новим досвідом у незвіданому жанрі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...