• Українських чиновників налякав фільм про дитячу працю на копанках Донбасу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 26 березня 2012 року

Фільм «Шахта № 8» естонського режисера Мар'яни Каат, що демонструвався на кінофестивалях у 30 країнах світу, був заборонений до показу на Фестивалі документального кіно в Києві за кілька годин до презентації.

Український співпродюсер Олена Фетисова наполягла на тому, щоб ця картина була знята з фестивального показу, повідомляє «Остров» з посиланням на одного з учасників зйомок.

Мар'яна Каат була вкрай здивована тим, що трапилося і назвала дії Фетісової «політичним замовленням», оскільки раніше та нічого подібного не заявляла і хотіла поширювати фільм в Україні.

«В силу політичної ситуації, що склалася в Україні, фільм «Шахта № 8» важко поширювати в цій країні. Зараз моя мета ― показати його поза фестивалю. Нехай люди самі зроблять з нього свої висновки», ― зазначила естонський режисер.

Каат вже вдалося показати його поза конкурсом.

«Цей фільм налякав українських чиновників, бо у всій красі показує наслідки руйнівної діяльності бандитського режиму», ― зазначив у своєму блозі «Усе буде Донбас!» на «Живому журналі» житель Донецька під ніком Frankensstein

«У кінострічці Каат показаний не той Донбас, який «всіх годує», а той, який злочинне угруповання з партноменклатури і кримінальників давно вже поставила на коліна. Нинішнє керівництво України, яке заробило свій капітал на розграбуванні колись найбагатшого регіону, не хоче, щоб в кіно показували такий Донбас», ― пише він.

Фільм «Шахта № 8» можна подивитись тут

Головний же герой забороненого фільму хлопчик Юрій Сіканов, після демонстрації кінострічки за кордоном, практично «не вилазив з міськвідділу», як розповів він в інтерв'ю «Коментарям».

  

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...