• Брюс Уілліс: «Я ніколи ще не був такий щасливий!»

  • Середа, 25 серпня 2010 року
Голівудська кінозірка Брюс Уілліс зізнався, що зі своєю новою дружиною відчуває себе таким щасливим, яким ніколи ще не був, повідомляє Leta.

Зірка «Міцного горішка» у минулому році повінчався з британською акторкою Еммою Хемінг, а до цього він 13 років був одружений з Демі Мур, з якою розлучився у 2000 році. 

Хоча до знайомства з Хемінг він був упевнений, що цілком задоволений життям, тепер, за словами актора, він зрозумів, наскільки самотнім він був насправді.

«Я такий щасливий, як ніколи раніше, і це після дуже довгого періоду самотності, під час якого я намагався себе переконати в тому, що задоволений життям, – зізнався Уілліс виданню британської преси. – Останні десять років я здебільшого був самотнім і нещасним. Тепер я весь час щасливий». 

«Емма подарувала мені свою невгамовну енергію, красу і любов. До того, як зустрів Емму, я був досить песимістично налаштований щодо можливості зустріти настільки особливу жінку, з якою хотілося б провести своє життя. Мені здавалося, що такій відомій людині, як я, нелегко буде знайти жінку, у якої не буде прихованих намірів і яка просто хотіла б бути зі мною, тому що любить – просто і зрозуміло. З Еммою я знав, що знайшов жінку, яка від мене нічого не хоче, крім як бути разом, бути щасливими ».

«Але до цього моє життя було не дуже хорошим, хоча я не усвідомлював цього. У моєму житті не вистачало найкращої жінки, яку щасливий любити і з якою хочеш бути разом. Тепер у мене така є, і це чудово».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...