• Шоу ТБ НДТ: Святкові Дива - представляє дух Істини-Доброти-Терпіння (фотоогляд)

  • П'ятниця, 5 січня 2007 року
Щоб відзначити цей святковий сезон і сприяти розвитку справжньої китайської культури, телебачення «Нова династія Тан» (ТБ НДТ) представляє шоу під назвою «Святкові Дива», яке проходило у театрі Бікен у Нью-Йорку з 19 по 24 грудня. Перший виступ отримав загальне схвалення. 16 виступів святкового шоу продемонструють чарівну природу стародавньої китайської культури, використовуючи класичну музику, елегантні танці, витончені костюми і прекрасний дизайн сцени. Виступ підкреслює єство духовної китайської культури, втіленої у принципах "Істина-Доброта-Терпіння". Концерт завоював серця всіх глядачів, присутніх у залі, і багато хто з них казав: "Це шоу просто захоплює! Сьогодні увечері я занурився в дивовижний світ міфів і легенд".
 
Шоу складається з чотирьох частин: Міфи, народні танці й легенди, сольні номери і західне мистецтво. Група з 50-ти музикантів сформувала оркестр, який складається із західних і китайських інструментів.

На спектаклі було 2 600 глядачів. Публіка була в захваті і насолоджувалася кожним виступом. Коментарі, які найчастіше зустрічаються: "Мені сподобався кожен номер цього спектаклю, все, починаючи з музики, танців, костюмів, оформлення сцени. Усе було просто чудово!"

Представники урядових кіл бажають великого успіху святковим шоу ТБ НДТ

Дев'ять сенаторів штату Нью-Йорк, члени асамблеї й члени Ради прислали вітальні листи на адресу ТБ НДТ, позитивно відгукуючись про зусилля, які його працівники вкладають у свою працю на благо суспільства. Вони бажають шоу великого успіху.

 
Ріта Косбі (Rita Cosby) також прислала вітання на телестудію. Вона сказала: "Я - Ріта Косбі, ведуча і кореспондент MSNBC, хотіла б використати цю можливість, щоб привітати ТБ НДТ, яке є організатором і спонсором приголомшливого новорічного спектаклю, який проводиться вже четвертий рік. «Нова династія Тан» несе традиційну китайську культуру величезній аудиторії, захоплюючи, доставляючи насолоду і несучи просвіту китайцям і західним глядачам. Цей чудовий концерт став найпопулярнішим для тих сімей, які святкують китайський Новий рік. Не пропустіть це дивовижне шоу. Від імені всіх працівників каналу новин NBC бажаємо ТБ НТД подальших успіхів у цій чудовій роботі".
 
Роберт Кійосакі є знаменитим агентом із продажу нерухомості й автором книги
«Багатий батько, бідний батько». Він також рекомендував ньюйорківцям подивитися новорічний спектакль і сказав: "Здрастуйте! Це Роберт Кійосакі. Я дуже вражений від перегляду програми «Святкові Дива». Існує кілька простих способів придбати квитки, використовуючи «гарячу лінію» ТБ НДТ. Насолоджуйтеся прекрасним сезоном свят, включаючи китайський Новий рік".

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...