• The Epoch Times оголошує про початок прийому робіт для усесвітнього фотоконкурсу 'Нова ера культури та гуманізму'

  • П'ятниця, 29 грудня 2006 року
Пошук у людях природної доброти, достоїнства, краса культур усього світу, розповсюдження за допомогою фотографії значущих зображень процвітання людей усього світу - із цією метою видання Epoch Times оголошує про початок прийому робіт для фотоконкурсу "Global 2006/2007 New Era of Culture and Humanity Photography Contest".

Кваліфікації та вимоги

1. Хто: любителі або професійні фотографи, що цікавляться культурою й гуманністю.

2. Як: приймаються традиційні негативи і цифрові файли.

3. Коли: ніяких обмежень щодо дати зйомки.

4. Що: на фотографіях повинні бути люди.

Тема фотоконкурсу

Прислані роботи повинні відображати багатство культури, вираз доброти, здорових емоцій і гідності людської природи.

Наприклад, на фотографії може бути зображений випадок прояву любові, турботи, справедливості, гармонії, стійкості, хоробрості, шанобливості, святості, дружби.

Останній термін подачі робіт

Фотографії для участі в конкурсі повинні бути відправлені не пізніше за північ середи 28 лютого 2007 року за східно-американським часом (12.00 Midnight U. S. Eastern Time).

Процес представлення робіт

1. Відправте файл електронною поштою (будь ласка, при необхідності відскануйте негатив і вишліть його копію). Фотографії потрібно присилати у форматі jpeg або jpg, розмір файлу повинен бути не більше 1280x960 пікселів для пейзажів, і не більше 960x1280 пікселів для портретів; або не більше 1280 пікселів завширшки при пропорційній висоті. Файли не повинні перевищувати обсяг 1,5Mб. Учасникам необхідно зберегти у себе оригінальні негативи або цифрові файли для підтвердження під час отримання призів.

2. Відправити зразки електронною поштою: photo2006@epochtimes.com (ті, хто відправлятиме свої роботи з Китаю, можуть використовувати іншу адресу: picture2007@gmail.com)

3. Використовувати такий формат для представлення своїх робіт. Неповні або неточні дані оброблятися не будуть.

Тема (Subject): Global 2006-2007 New Era of Culture and Humanity Photography Contest -... (повне ім'я учасника).

Будь ласка, надайте повну інформацію, як описано нижче.

Ім'я (Name): Реальне повне ім'я.

Псевдонім (Pen-name): Для використання при публікації, обмежте його 10 словами. Якщо залишаєте пропуск, то буде використано реальне ім'я.

Національність (Nationality): Країна громадянства.

Деталі фотографії (будь ласка, обмежте кожне подання п'ятьма (5) зображеннями, і надайте наступні деталі для кожного з них:

Заголовок фотографії (Photo Caption): Обмеження - 20 слів.

Опис фотографії (Photo description): Обмеження - 200 слів.

Дата фотографії (Date of the Photo): Ніяких обмежень.

Процедура оцінювання

1. Первинна оцінка. Протягом семи днів після отримання організатори проводитимуть аналіз отриманих робіт на якість, відповідність вимогам і темі. Фотографії, що пройшли первинну оцінку, будуть опубліковані на веб-сайті протягом трьох днів. Окремо учасники повідомлятися не будуть, будь ласка, стежите за веб-сайтом щоб визначити, чи пройшли ваші фотографії первинну оцінку.

2. Завершальна оцінка. Організатори конкурсу запросять усесвітньо відомих фотографів брати участь у Оглядовій раді, яка відбиратиме фотографії з 10 березня до 31 березня 2007. Роботи переможців конкурсу будуть опубліковані, а самі переможці будуть повідомлені електронною поштою згідно з адресою подачі заявки на участь. Переможці зможуть отримати свої призи після надання оригінальних негативів або оригіналів цифрових знімків.

3. Анонси й публікації. Переможці будуть оголошені в період з 2 до 30 квітня 2007 на веб-сторінці конкурсу (китайською мовою); також буде створена англомовна веб-сторінка. Роботи переможців будуть опубліковані на веб-сторінках у газетах The Epoch Times усього світу.

Нагороди першого конкурсу Global New Era of Culture and Humanity Photography Contest

Золотий призер (Epoch Gold award):
Один переможець, приз 1 000 USD і одна медаль.

Срібний призер (Epoch Silver award): Один переможець, приз 500 USD і одна медаль.
Бронзовий призер (Epoch Bronze award): Один переможець, приз 300 USD і одна медаль.
Шедевр Епохи (Epoch Masterpiece award): Десять переможців, приз 100 USD і почесна грамота кожному.
Приз за майстерність (Epoch Excellence award): Двадцять переможців, одна почесна грамота кожному.

Додаткові умови

1. Роботи, які не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

2. Дозволяється використовувати програми для обробки цифрових фотографій для обрізання, зміни розмірів, коректування насиченості та інших необхідних процесів. Проте зшивання або штучний монтаж не допускається.

3. Плагіат суворо заборонений. За недотримання авторських прав порушники нестимуть юридичну відповідальність. Організатор, The Epoch Times, не несе ніякої відповідальності за порушення учасниками авторських прав. У разі виявлення плагіату організатор, на додаток до скасування винагороди переможця, зажадає повернути будь-які надані призи й грамоти.

4. Після того як прислана робота пройде первинну оцінку, фотограф дає свою згоду організаторові конкурсу на публікацію своїх робіт на веб-сторініці організатора. Роботи не видалятимуться, незалежно від того, отриманий приз чи ні, окрім випадків плагіату.

5. Учасник зберігає свої авторські права, але організатор має право публічно показувати й розміщувати ці роботи в публікаціях, пов'язаних із конкурсом без будь-якої додаткової компенсації за роботу.

6. Автор має право на оригінальні негативи або оригінальні цифрові файли фотографій. Організатор погоджується на те, що переможці зберігають дублікати своїх робіт і можуть використовувати їх без обмеження. Проте, золоті, срібні й бронзові призери не можуть виставляти роботи, що перемогли, на інших фотоконкурсах.

7. Роботи переможців у номінації Золото, Срібло, Бронза й Шедевр обмежені однією фотографією від кожного учасника; підтверджені роботи переможців поверненню не підлягають.

8. Переможці повинні представити оригінальні негативи або оригінальні цифрові файли фотографії (які повинні включати повні дані EXIF) протягом двох тижнів після повідомлення про винагороду, інакше нагородження буде скасоване; якщо нагородження скасоване, не передбачається ніяких виплат або нагород-сертифікатів (різати й регулювати яскравість фотографій дозволяється).

9. Якщо на яку-небудь із номінацій не знайдеться роботи, яка відповідала б заявленим стандартам, ця номінація не присуджуватиметься.

10. Прислані роботи не повертаються, включаючи і ті, що не пройшли перший відбір. Організатор не несе відповідальності за їхнє зберігання.

11. Учасники зобов'язані прийняти всі перераховані умови. З будь-яких питань організатор може публікувати роз'яснення на веб-сторінці конкурсу.

Версія англійською The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...