• Фотоогляд: Новий рік прокрокував планетою

  • Четвер, 4 січня 2007 року

Святковими феєрверками і масовими гуляннями світ зустрів 2007 рік. Німеччина за святкову ніч помітно набрала політичної ваги: ФРН отримала право голови одночасно Євросоюзу і "великої вісімки". Біля Брандербургських воріт зібралося, за оцінками організаторів, близько мільйона чоловік. Близько півмільйона парижан і гостей французької столиці зустріли Новий рік на найкрасивішій вулиці світу в обстановці підвищених заходів безпеки - без феєрверка.

У Мадриді заплановане світломузичне шоу було скасоване в останню хвилину з побоювань, пов'язаних із відновленням терористичної діяльності баскського угрупування ЕТА. Втім, десяткам тисяч присутніх на Пуерта-дель-Соль настрій це не зіпсувало. Не менш весело цієї ночі було в італійській столиці: жителі Риму і туристи гуляли до самого ранку.

У Лондоні бій Біг-Бена дав старт вражаючому феєрверкові біля 135-метрового колеса огляду "Ландан-ай". Кілька годин потому Новий рік перетнув океан і вступив на Атлантичне побережжя Сполучених Штатів. На знаменитій площі Таймс-сквер у центрі Нью-Йорка зібралося близько мільйона охочих своїми очима побачити традиційний спуск сяючої кришталевої кулі. Утім, випити шампанського в перші секунди року, що наступив, нікому з них не вдалося: алкогольні напої були тут суворо заборонені.

 

За матеріалами:  Еuronews

Версія російською 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...