• Засновник Фалуньгун висловив подяку за поздоровлення від людей зі всього світу

  • Середа, 3 січня 2007 року

Напередодні наступаючого 2007-го року «Мінхуей», «Велика Епоха», а також багато зарубіжних веб-сайтів опублікували численні новорічні поздоровлення на адресу засновника Фалуньгун пана Лі Хунчжи від послідовників із усього світу, особливо від учнів із континентального Китаю, прихильників і людей, вдячних йому за передання Фалуньгун, що приніс людям користь для душі й тіла.

Учні вдячні Вчителеві за те, що під час такого жорстокого переслідування послідовників Фалуньгун у Китаї він учить дотримуватися принципів Чжень, Шань, Жень (Істина, Доброта, Терпіння), мирним і ненасильницьким шляхом відстоювати свободу віри і право займатися практикою. Не зважаючи на невимовні страждання, впродовж семи років Майстер безупинно дарує суспільству благо.

Протягом семи років, починаючи з 20 липня 1999 р., компартія Китаю використовує величезну державну машину для систематичного переслідування послідовників Фалуньгун. Проте Фалуньгун не тільки не був знищений, але дуже поширився більш ніж у 80-ти країнах світу. "Чжуань Фалунь", основна праця пана Лі Хунчжи, перекладена більш ніж 30 мовами, більше ста мільйонів чоловік займаються практикою Фалунь Дафа в усьому світі. Усе більше людей у континентальному Китаї дізнаються правду про Фалуньгун, бачать злобну природу КПК і починають займатися стародавньою системою самовдосконалення Фалунь Дафа.

Як відповідь на новорічні поздоровлення й учнів, і тих, хто не займається цією системою, але знає про практику, із різних шарів суспільства континентального Китаю та інших частин світу засновник Фалуньгун у перший день Нового року опублікував статтю на сайті «Мінхуей», тим самим висловивши усім подяку за поздоровлення.

Нижче наведений повний текст вітання пана Лі Хунчжи, засновника Фалуньгун:

 
Дякую всім живим істотам за поздоровлення.

Учні Дафа, мирські люди і всі живі істоти, здрастуйте!

Дякую за ваші поздоровлення! Дякую за ваші побажання! Я від душі сподіваюся, що всі мої учні Дафа зможуть досягти Повної Досконалості! Я від душі сподіваюся, що всі мирські люди зрозуміють правду і ясно розпізнають найбільшого злого диявола, вибраного історією для людства; ясно усвідомлюють, як єретична партія отруює китайців і весь світ, і як вона репресує учнів Дафа; і тоді вийдуть із цієї найбільшої в історії «катастрофи» для всіх живих істот. Від душі сподіваюся, що всі живі істоти зможуть бути врятовані!

Живі істоти! Усе те, на що ви сподівалися, чого чекали і про що хвилювалися протягом кількох тисяч років, прийшло, причому відбувається зараз, і в ході чого кожна людина свідомо, або не усвідомлюючи того, вибирає своє майбутнє.

Скажу вам: учні Дафа є єдиною надією на порятунок живих істот усіх регіонів і всіх націй. Дорожити тим, що вони роблять, рівнозначно тому, що ви дорожите собою!

Ще раз дякую за ваші поздоровлення!

Лі Хунчжи
01 січня 2007 року

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...