• Як вибрати крісло-мішок (ч.1)

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 квітня 2015 року
Крісло мішок. Фото:  Tom Stohlman/flickr.com

Крісло мішок. Фото: Tom Stohlman/flickr.com

Крісло-мішок, він же — крісло-груша, мішок з квасолею, бінбег, або просто тюхтій — уже тривалий час являє собою улюблений предмет меблів для людей різного віку. Винайдену в свій час італійськими дизайнерами модель крісла сьогодні випускають і багато вітчизняних виробників.

Як же правильно обрати й не прогадати з покупкою крісла-мішка?


1. Крісла-мішки бувають різних розмірів — від 50 до 100 см у діаметрі. Розмір залежить головним чином від ваги і росту людини, а також від розмірів і призначення кімнати.

2. Зовнішній (основний) чохол може бути з найрізноманітніших матеріалів — льону, бавовни, хутра, оксамиту, шкірозамінника тощо.

3. Через деякий час після покупки — 1—2 роки — у вас може виникнути необхідність купити спеціальний наповнювач, оскільки з часом вміст може дуже утрамбуватися.

Як влаштовані крісла-мішки


Такі меблі є безформним предметом, що набирає обрисів під вагою людини. Коли людина сідає в таке крісло, то почувається досить комфортно, оскільки в будь-якому положенні крісла тіло не скуте і немає обмежень для рухів. Таким чином людина може повною мірою розслабитися.

Крісло-мішок складається з двох чохлів, вставлених один в один. Внутрішній є обов'язковим, оскільки дозволяє чистити зовнішню «оболонку» від можливих забруднень.

Якщо виявилося, що внутрішнього чохла немає, а наповнювач — у зовнішньому, перевірте міцність тканини зовнішнього чохла.

Наповнювачем для крісел-груш слугує пінополістирол, що являє собою дрібні кульки пінопласту. Зручність сидіння у кріслі залежить від діаметра кульок — чим він менший, тим буде зручніше. Наповнювач має бути досить щільним, щоб матеріал якнайдовше слугував і мало утрамбовувався. У більш дорогих кріслах-мішках з наповнювачем може бути присутнім м'яке синтетичне волокно — синтепух. Будучи пружним і порожнистим, він підвищує рівень зручності і унеможливлює усадку основного наповнювача.

Придивляючись до різних моделей крісел-мішків, зверніть увагу на довжину блискавки, яка вшита по периметру. Найкраще, щоб вона становила не менше 90 см. Завдяки цьому вийняти внутрішній чохол із зовнішньої оболонки буде нескладно.

За матеріалами, homester.com.ua.
Підписатися:

Коментарі