• Секрети сімейного щастя

  • П'ятниця, 12 квітня 2013 року

Для більшості сучасних людей «шлюб» сьогодні — це порожнє слово. Молодь узагалі перестала в нього вірити й вирішила: навіщо мучити себе й партнера, якщо можна жити в цивільному шлюбі й «не пудрити» нікому голову. Однак, якщо в усьому цьому розібратися, то виявиться, що кожна нормальна людина хоче, врешті-решт, одружитися (вийти заміж) і завести сім'ю. Але часто боїться. Чого ж? Зобов'язань? Відсутності свободи? Та ні. Кожен хто одружується в глибині душі боїться того, що все це одного разу обвалиться, і його «довго та щасливо» ніколи не настане.

Багато хто стверджує, що любов не вічна і коли минає пристрасть — починають руйнуватися стосунки. Інші впевнені, що стосунки псує побут і сталість, відсутність пригод і нових емоцій.

У чому ж полягають секрети сімейного щастя? Зауважте, що ми вжили слово «секрети», а не правила, закони, вказівки, обов'язки... Саме секрети, тому що не варто кричати наліво і направо про їхнє вживання. Використовуйте їх із розумом та не акцентуйте на них уваги, і тоді не буде вам заміни у вашій родині.

1) Поважайте свого партнера і його бачення тієї чи іншої ситуації. Не налягайте на нього своєю думкою і не задавлюйте в ньому особистість. Обопільна повага — ось запорука щасливої і міцної родини!

2) Слухайте один одного, прагніть ділитися найпотаємнішими бажаннями і навіть страхами. У разі якоїсь складної ситуації або проблеми, не біжіть усе відразу розповідати подрузі (другу), поділіться з чоловіком (дружиною). Нехай ваш чоловік (дружина) стане кращим другом і порадником. Довіртеся йому.

3) Сталість і одноманітність справді псує стосунки і вбиває закоханість, тому постарайтеся урізноманітнити життя. Ходіть гуляти частіше, їдьте у відпустку разом за кордон, готуйте різні страви, запрошуйте друзів у гості, влаштовуйте маленькі свята й даруйте один одному подарунки без приводу.

4) Умійте прощати один одного. У всіх пар трапляються важкі часи і сварки, головне — проявити розуміння і не сидіти в кімнаті, надувшись, а попросити вибачення, або пробачити, якщо партнер був не правий. Своєю гордістю і неприступністю ви не доведете нічого, а тільки погіршите ситуацію, тому намагайтеся бути простішими і пробачити.

5) Живіть реальністю, а не мріями. Найчастіше шлюби розпадаються через рік, оскільки саме в цей час закоханість, яка застилає очі, минає, і рожеві окуляри спадають. Ви починаєте бачити всі недоліки партнера, і це вас позбавляє терпцю. Що ж робити в такому разі? Спробувати зрозуміти, що ідеальних людей не існує, це вигадка, казка, яка буває тільки у фільмах. Кожна людина має якісь мінуси, недоліки. Але якщо ви її вже полюбили, значить, достоїнств у ній більше, варто їх тільки побачити знову.

Варто докласти величезну кількість зусиль для того, щоб побудувати щасливу і міцну сім'ю, однак, результат вартий усіх очікувань.

Наталія Краснянська
Підписатися:

Коментарі