• Професійна танцівниця у захваті від новорічного Гала-концерту

  • Понеділок, 21 січня 2008 року
Хелена Грейнджер почала займатися танцями в трирічному віці. Її пристрасть до танців утілилася в кар'єрі, що дозволило їй виховати наступне покоління танцюристів.

Як професійний танцюрист, Грейнджер досягла високих результатів в декількох стилях танцю, підготувавши тим самим інших танцюристів до медалей і професійних виступів. Впродовж майже десяти років вона виконувала обов'язки члена виконавчої ради і голови відділення Канадської асоціації викладачів танцю м. Онтаріо.

У вересні Грейнджер відвідала осінній спектакль у виконанні колективу «Божественне мистецтво», що проходив у Торонто. З того часу вона з нетерпінням чекає повернення колективу, який планує провести п'ять Гала-концертів, присвячених китайському Новому року з 18 по 20 грудня в центрі Sony м. Торонто.

«Шоу приголомшливе, - говорить вона, - це незабутні враження. Це фантастичне, прекрасно оркестроване дійство».

Грейнджер описала Гала-концерт як «акробатичне танцювальне шоу», сказавши, що, з її досвіду, для того, щоб виконати його «хоча б наполовину так само добре», потрібна неймовірна самовіддача. За її словами, проглядання шоу навіть для неї, досвідченого фахівця, стало набуттям досвіду.

Але в той же час Грейнджер визнає, що Гала-концерт здійснює великий вплив не тільки через його першокласних танцюристів, але й через те, що концерт представляє п'ятитисячолітню китайську культуру.

За словами Грейнджер, західний світ дуже мало знає про те, що ж насправді являє собою китайська культура. «Ми маємо дуже поверхове уявлення про вашу культуру, про ваш спосіб життя. Китайці дуже спокійні, дуже ввічливі. Крім того, з того, що ми знаємо, вони надзвичайно розумні», - сказала  вона, додавши, що Гала-концерт пронизаний багатою історією і культурою Китаю, її «мистецтвом, культурною спадщиною, пам'ятками давнини і стародавніми спорудами».

Вона вважає, що діти китайського походження, які народилися не в Китаї, ймовірно, також розділяють незнання жителів заходу про традиційну китайську культуру. «Я б настійно рекомендувала китайським дітям, які народилися тут, йти і подивитися цей спектакль, оскільки у мене великі сумніви в тому, що вони розуміють, звідки прийшли їхні пращури. Відвідати Гала-концерт для них мало б великий сенс - піти і побачити, ким вони могли б стати, якби дізналися більше про свої витоки. Те, що ці танцюристи роблять  на сцені - просто дивовижно».

Версія англійською

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...