• Як приготувати справжню італійську пасту?

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 9 вересня 2011 року

Найголовніше в італійській пасті — це соус. Італійці не вживають просто пасту, а обов'язково додають найрізноманітніші соуси, починаючи від традиційного томатного, закінчуючи горіховим або базиліковим.

Перше, що потрібно було б зробити — це придбати каструлю для приготування пасти. Це «подвійна каструля», де в звичайній ємності міститься ще друшляк. Саме там і буде варитися наша страва. Зручність полягає в тому, що, коли приготується паста, її можна буде без проблем відразу вийняти з окропу. І ще — для пасти потрібно багато води, щоб вона під час варіння не злиплася. Італійці приємно дивуються, що в Україні можна купити і приготувати їхню традиційну страву, без якої не проходить жодне італійське застілля.

Як приготувати справжню італійську пасту?

Цікаво, що італійці вважають пасту дієтичною стравою. Як сказав мій друг-італієць, якщо вживати її раз на день і в помірній кількості, то від неї не можна поправитися. Це, можна сказати, італійський аналог нашої української гречки, яка до речі в Італії продається або в аптеці, або в українських магазинах.

Рецепт пасти: Доводимо до кипіння воду, трохи солимо (обов'язково трохи, тому що в соусах уже міститься достатня кількість солі). Кидаємо пасту. Ще маленька підказка — якщо купити в магазині упаковку італійської пасти, на ній буде вказаний час варіння. Зазвичай 8 хв.

Цікаво, що італійська паста розділяється по товщині самих макаронів. Виберіть середні, шукайте на упаковці цифру 5. В Україні продається паста деяких популярних в Італії виробників.

Після того, як наша паста зварилася, ми зливаємо воду і додаємо в неї соус. Ретельно перемішуємо і відразу подаємо на стіл. У нас існує думка, що в італійську пасту потрібно обов'язково додавати оливкову олію, але це не так. Італійці цього не роблять, напевно тому, що в соусах уже міститься цей продукт.

До пасти подайте салат з помідорів і огірків і приправте його оливковою олією.

Відкриємо секрет: вдома італійці їдять макарони виделкою і ложкою. На останній вони накручують виделкою пасту, періодично підіймаючи над тарілкою обидва інструменти, щоб на виделці виявилося небагато макаронів. Однак якщо Ви замовите пасту в ресторані, Вам принесуть для неї тільки виделку.

Смачного і будьте здорові!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...