• Кумкват - цитрус, що можна вживати зі шкірочкою

  • Четвер, 7 січня 2010 року

Кумкват належить до сімейства цитрусових. Це вічнозелений чагарник висотою до 4 метрів. Його плоди нагадують маленькі довгасті мандарини розміром від 2 до 5 см в довжину і мають жовто-помаранчевий колір. Їх можна вживати в сирому вигляді разом з солодкою шкіркою (очищати їх одне страждання). Росте кумкват на півдні Азії, у Південній Америці та Африці.

Існує кілька його видів - солодкий, гонконгський, японський, цзянсуйський і малайський. Також відомі і його гібриди: кумкват і мандарин, кумкват і лимон-лайм, кумкват і апельсин. У кухні найчастіше використовується як мармелад, цукати і служить для приготування солодко-кислих соусів. У деяких країнах Азії популярний в сушеному вигляді і в якості прикраси різних страв.

Для приготування конфітюру або мармеладу використовується той же принцип співвідношення цукру і фруктів як і в традиційних рецептах. Додатково ми рекомендуємо прокип'ятити кумкват у цукровому сиропі і остудити, виконавши це кілька разів, що допоможе нейтралізувати кислувато-гіркуватий присмак.

Конфітюр із кумкват ідеально підходить для таких десертів як мільфей (кондитерський виріб із шарів хрусткого прісного тіста, змащених збитими вершками і конфітюром), відмінно доповнює йогурт, сир, ванільне і вершкове морозиво, зберігає приємний колір і форму, тому може служити і як декор до святкових десертів.

Наталія Орьен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...