• Кухня Південної Кореї: національна страва кімчі. Фото

  • Вівторок, 19 січня 2010 року
Сьогодні, завдяки зусиллям багатьох любителів і кухарів корейської кухні, кімчі, як і морква по-корейськи, набуває популярності у всьому світі. А все почалося з того, як під час Олімпіади 1988 року, що проходила в Сеулі, Південна Корея, тисячі гостей з усього світу вперше спробували цю страву. Тепер у деяких країнах кімчі стало таким же звичайним, як хот-доги, гамбургери і суші.

Кімчі — це страва корейської кухні, яка являє собою гостро приправлені квашені (ферментовані) овочі, в першу чергу — пекінська капуста.

У Кореї кімчі є стравою, без якої не обходиться практично жодна трапеза. Корейці вважають, що розумне вживання кімчі в раціоні сприяє розсмоктуванню жирових відкладень, іншими словами вважають його дієтичною стравою. Також серед корейців існує думка, що гостре кімчі — відмінний протизапальний засіб.

Крім усього іншого, кімчі, вважається ефективним засобом проти похмілля.

Рецепт кімчі:

Потрібні продукти: 0,5 кг пекінської капусти, 2 ст. ложки солі, 1 л. холодної води, 0,5 л. дуже гарячої води.

Для приправи: 1 ст. ложка дрібно нарізаного часнику, 1 ст. ложка свіжого дрібно нарізаного імбиру, 1 ст. ложка дрібно нарізаної зеленої цибулі, 2 ч. ложки дрібно нарізаного сухого червоного перцю, 2 ч. ложки цукру, 1 ст. ложка солі.

Спосіб приготування кімчі

Капустяне листя треба відокремити один від одного і посипати сіллю. Потім залити холодною водою і залишити в прохолодному місці на ніч або на 8 годин. Після чого листя слід сполоснути і віджати. Далі гарячу воду змішайте з приправами, додайте капусту, перекладіть суміш у велику скляну миску. Якщо листя не вміщається, його можна розрізати навпіл. Накрийте миску поліетиленовою плівкою і поставте в прохолодне місце ще приблизно на 2 дні. Після цього злийте рідину, наріжте листя шматочками і покладіть його у глечик або скляну банку для зберігання або відразу подавайте на стіл.

Готового кімчі повинно вийти приблизно 0,5 кілограма.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...