ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Prada представила колекцію чоловічого одягу осінь-зима 2024-25, пов'язану з природою. ФОТОрепортаж

Велика Епоха
Модель під час представлення чоловічої колекції Prada осінь-зима 2024-2025 у Мілані, Італія, 14 січня 2024 року. (AP Photo/Luca Bruno)

Prada "перенесла" природу в приміщення як фон для своєї осінньо-зимової колекції чоловічого одягу 2024-25, пише AP News.

Під ногами, під плексигласовою підлогою в шоу-румі Prada, оновленому до нового сезону, дзюрчав штучний струмок. Таким чином було створено сцену для дослідження відмінностей між світом природи і світом роботи.

Нова колекція Prada, представлена в неділю на третьому дні Тижня моди в Мілані, ознаменувала "повернення пір року", сказала креативний директор компанії Міучча Прада.

Вона повідомила, що колекція не дотримується суворих категорій офісного одягу та одягу для активного відпочинку, проте "призначена для виходу на вулицю" і проведення там часу, а не тільки для транзиту.

Моделі представили плащі, двобортні або на блискавці, в'язані шапочки і щільні капюшони для захисту від стихії, а також спортивні текстуровані легінси в парі з водолазками контрастних яскравих відтінків.

Раф Сімонс, креативний директор Prada, сказав, що в колекції є посилання на воду в багатьох її проявах: море, дощ, струмок, лід.

Замість звичайних туфель були представлені біло-бірюзові рибальські сандалі і туфлі-човники без каблука. А шкіряне пальто з хутряним коміром і капітанський кашкет надавали "моряцької нотки".

Таким чином, дизайн Prada знову звернувся до деталей і силуетів періоду з 1920-х до 1960-х років.

"Ми хотіли змінити і кинути виклик архітектурі одягу", — сказав Сімонс.

Шкіряні ремені на штанах були пришиті, замінивши пояси, і застібалися на стегнах. Твід надавав текстури, трикотаж — яскравості, а твінсети створювали колірні контрасти червоного і бірюзового, оливкового і лососевого.

"Я відчуваю потребу в прив'язці до чогось основного для людської природи, наприклад, до пір року, до зовнішнього світу. Щоб одяг співвідносився із зовнішнім світом, з погодою, з реальністю", — каже Прада.

Колекція Prada, що часто мала політичний характер, зачіпає тему зміни клімату, але без явних ознак.

"Це занадто велика тема, щоб у неї заглиблюватися", — каже Прада. "Ми хотіли поговорити про щось актуальне, оскільки в такі моменти не можна не торкнутися актуальних тем. Наприклад, про погоду", — сказала вона.

Актори Джейк Джилленхол і Джеймс Макевой сиділи в першому ряду. Але натовпи шанувальників, які чекали зовні, були призначені для VIP-персон К-попу.

(AP Photo/Luca Bruno)
(AP Photo/Luca Bruno)
(AP Photo/Luca Bruno)
(AP Photo/Luca Bruno)
(AP Photo/Luca Bruno)
(AP Photo/Luca Bruno)
(AP Photo/Luca Bruno)