• Містичний океан під водою: фотороботи Метті Сміта

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 22 березня 2016 року

Метті Сміт знімає дику природу океану з незвичного ракурсу: над і під водою — на межі двох світів. Унікальний стиль фото, якісні та яскраві роботи принесли Метті Сміту світову популярність.

Метті Сміт з Австралії, живе у Новому Південному Уельсі. Крім захоплення фотографуванням, Метті також займається дайвінгом. Це хобі допомогло йому відкрити іншу, містичну реальність, яка ховається під водою. Як каже Метті, опускаючись під воду, людина ніби потрапляє до іншого виміру, з іншим життям та іншими законами.

«Скільки я себе пам'ятаю, мене завжди приваблювала вода і те, як ефектно вона грає на світлі. Я розглядаю свої знімки над і під водою як звичайну пейзажну фотографію; мені більше до душі похмуре та атмосферне небо, ніж яскравий сонячний полудень і композиції з двох різних елементів», — каже фотограф.

Колекція «Паралельний Всесвіт: вікно у підводний світ» — вибірка з найбільш вдалих і улюблених фото автора, зроблених наполовину над і під водою. Цю колекцію було відзначено престижними міжнародними нагородами, а сам Метті Сміт отримав всесвітнє визнання.

Фотороботи Метті виставлялися у більш ніж 70 країнах п'яти континентів, у тому числі в Лондонському музеї природної історії та Австралійському музеї.

Друковані версії фото великого розміру можна замовити на сайті фотографа.

Фотографії Метті Сміта публікуються «Великою Епохою» з дозволу автора.

Дивіться також: сила океанської стихії в роботах фотографа Уоррена Кілана.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...