• Що маленьким модницям пропонують бренди відомих виробників. Фотоогляд

  • Понеділок, 26 липня 2010 року
Відчуття стилю і витончений смак не завжди приходять з народженням, але ці якості цілком можна знайти і вдосконалити, якщо з дитинства привчати дитину звертати належну увагу на свій зовнішній вигляд. Але, безумовно, тут треба почуття міри, навряд чи слід перетворювати дівчинку в «Рабиню нарядів», у якої в голові всього одна нав'язлива думка: «Мені абсолютно нічого вдягти!»

Пропонуємо вашій увазі моделі брендів відомих виробників для дітей, представлені на виставці PITTI IMMAGINE BIMBO у Флоренції. Можливо, це надихне вас на вибір власного, єдиного і неповторного стилю для вашої дитини, поки вона ще не набула здатності самоутвердитися за допомогою відповідної манери одягатися.

Основний напрямок цього літа - яскраві, соковиті кольори; тканини з візерунками квітів, починаючи з екзотичних, і закінчуючи польовими! «Горошок» всіх розмірів і поєднань; і блиски – що блищать на сонці і відливають мерехтінням на загорілій шкірі – цього добра може бути багато!

Ще одна відмітна риса - аксесуари, тут можливі різні варіації, дайте волю своїй уяві і творчій фантазії! Це можуть бути штучні квіти у вигляді прикрас, вони відмінно підійдуть до ниточки перлів. Не забувайте і про хусточки і шарфики – вельми жіночний атрибут гардеробу, і про вузькі пояси і широкі ремені, які, при багатій інкрустації стразами та камінням, можуть перетворитися на центральний предмет гардеробу.

Ну, і, звичайно ж – капелюхи і капелюшки, всіх розмірів і видів. Відмінна можливість запропонувати своїй дитині гарний захист від сонця для голови та волосся замість звичайної панамки. Не слід обділяти увагою й сумочки.

Але щоб не пропонували юним створінням відомі дизайнери та бренди, запам'ятайте, в жарку погоду одяг дитини, перш за все, повинен бути зручним і досить просторим, з легкого «дихаючого» матеріалу.


Аліса Сандерс. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...