• Китай стоїть на першому місці в світі за кількістю сміття

  • Вівторок, 21 липня 2009 року
Китай. Щороку в Китаї кількість сміття збільшується на 10%, що на 1,5% більше середнього показника по всьому світу. Згідно зі статистикою, щороку в китайських містах утворюється близько 150 млн. тонн сміття. За цим показником Китай стоїть на першому місці в світі, повідомляє радіо «Вільна Азія».

Слідом за збільшенням ритму життя в китайських містах, відходів життєдіяльності стає також більше. За збільшенням кількості сміття не встигають китайські сміттєпереробні комбінати, які здатні знищувати тільки 50% відходів.

Чимало міст в країні буквально знаходяться в сміттєвому кільці, прагнучи очистити центральні міські райони, сміття перевозиться і звалюється на околиці. Волонтер організації  із захисту навколишнього середовища міста Ханчжоу пан Ван, повідомив: «Міста ще більш-менш чисті, але в їх околицях ситуація із забрудненням дуже серйозна. Причина в тому, що влада по-різному ставиться до цих районів. У центрі деяких міст навіть збирають кинуті на тротуари недопалки. Для цього спеціально наймають людей. На окраїнах ситуація зовсім інша».

У повідомленні також говориться, що з 600 міст в Китаї 2 / 3 оточені сміттєвими звалищами, в 1 / 4 - вже немає місця, щоб звалювати сміття. Через поганое економічне становище та необхідність великих витрат, місцевій владі не під силу знищувати сміття.
Підписатися:

Коментарі