• У Китаї все ще триває незаконне вилучення органів у людей

  • П'ятниця, 7 березня 2008 року

Як тільки стали відомі факти про злочини комуністичної партії Китаю, пов'язані з масовим вилученням органів у жвавих послідовників Фалуньгун для продажу, Асоціація Фалуньгун і веб-сайт minghui спільними зусиллями організували Коаліцію з розслідування переслідувань Фалуньгун у Китаї (КРПФ). Почалося широке розслідування цих випадків.

Нижче подано нові факти, які підтверджують масове незаконне вилучення внутрішніх органів у людей у Китаї. Ті, хто повідомив цю інформацію, із міркувань безпеки побажали не називати їхніх імен.

Недавно я зустрічався з адміністратором юридичної фірми в місті Наньчан провінції Цзянсі. Він згадав про використання смертельної ін'єкції як нового засобу для виконання смертних вироків у Китаї, але сказав, що, насправді, це важко виконати. Якщо ви хочете застосувати цей засіб, вам не лише потрібно звернутися до Верховного суду, але також виплатити велику суму. Але страта через розстріл - це зовсім інша справа. Легко й дешево отримати пістолет і кулі. Суд середньої інстанції може заробити більше 100 000 юанів (приблизно 14 тис $) за страту за допомогою розстрілу. Посередники цих судових страт можуть продати всі життєво важливі органи страченої людини, а інколи навіть продають останки, які не потрібні лікарні.

Я нагадав йому, що уряд тільки що опублікував строгі правила, що стосуються трансплантації органів. Проте він відповів, що нічого ще не змінилося. Хто відмовиться від можливості отримати такий величезний прибуток? Чиновники суду середньої інстанції подорожують за кордон багато разів на рік, і завжди літаком, зупиняються в п'ятизіркових готелях. Звідки у них такі гроші?

Я розповів, як одного дня засуджений на смерть захотів продати всі свої внутрішні органи і компенсувати шкоду, завдану утриманцям його жертви, і таким чином заспокоїти свою совість. Судова влада, проте, рішуче відмовила йому у виконанні його прохання. Мій співбесідник пояснив, що чиновники верховного суду не погодилися з його проханням тому, що не хотіли зайвого клопоту. А співробітники суду середньої інстанції не могли допустити, щоб інші люди одержали гроші, на які вони самі претендували.

З конфіденційних джерел стало відомо, що 24 грудня 2007 р. хірурги другої лікарні при Медичному університеті міста Харбін провели операцію пересадки серця. Серце чоловіка-донора надійшло з міста Маданьцзян, а операцію вилучення було проведено в автобусі для службовців (!).

Не ясно, чи був донор серця послідовником Фалуньгун, але, враховуючи спосіб вилучення серця (в автобусі), джерело отримання серця викликає великі підозри.

Народна лікарня в м. Ліньї провінції Шаньдун є найбільшою лікарнею в місті. Декілька чоловік свідчили, що в цій лікарні проводиться безліч операцій трансплантації органів.

Більшість пацієнтів звертаються туди для ниркових пересадок, особливо у відділ урології, і відсоток удалих операцій високий. Згідно з інформацією, ті, хто бере участь у пересадках нирок, головним чином співробітничають з чиновниками суду для отримання органів донора. Службовці лікарні отримують попереднє повідомлення, коли має статися страта. Страченого в'язня відразу ж відносять у заздалегідь підготовлену санітарну машину лікарні, де і відбувається видаляння органів протягом кількох хвилин.

Більшість замовників на органи приїжджають із-за кордону, в основному з Японії.

Шанхайські лікарні також беруть участь в операціях трансплантації органів. Лікарі з Шанхаю зазвичай пересаджують печінку, серце й селезінку, тоді як лікарі Народної лікарні в Ліньї спеціалізуються на операціях трансплантації нирок.

Штатний співробітник, що працює в Народній лікарні м. Ліньї, повідомив, що суд навмисно збільшив плату, що стягується з членів сімей страчених людей за те, що "вони просять тіло", щоб уникнути викриття незаконного вилучення органів в'язнів. Суд також каже лікаркам, які вилучають органи, що члени сімей в'язнів згодні на цю процедуру.

Плата за те, щоб родичам повернули тіло страченого, включає оплату за кулі, вінок, плату за зберігання тіла, його кремацію і таке інше. Усього - більше 10 тисяч юанів (близько 1400$ ). Багато сімей не можуть дозволити собі таку суму і вимушені відмовитися від права отримати тіло.

Відповідно до повідомлень ЗМІ м. Шеньяна, люди з Бюро соціального забезпечення оголосили, що медична страховка оплачуватиме операції трансплантації печінки. Люди, яким пересаджують орган, платять тільки 15% вартості операції. Якщо вони пересаджують печінку й нирку, і якщо загальна вартість - 200 тисяч юанів, грошова компенсація становить принаймні 50%.

Це вказує на те, що чиновники намагаються привабити більше пацієнтів, роблячи процедуру доступнішою, збільшуючи таким чином постачання внутрішніх органів. Оскільки в Китаї багато лікарів корумповані, і навіть якщо немає необхідності для пацієнта робити трансплантацію, для збільшення свого доходу або з метою "медичного дослідження", лікарі можуть рекомендувати пацієнтам пересадку органу.

Нагадаємо, на сьогодні відомо про 36 концентраційних таборів у Китаї, в яких незаконно містяться сотні тисяч послідовників Фалуньгун, яких комуністичний режим використовує як живий банк внутрішніх органів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...