• Пані Цзя Янь померла в застінках міліції провінції Хейлунцзян

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 23 квітня 2008 року
 
Послідовниця Фалуньгун пані Цзя Янь померла в ув'язненні через три місяці після арешту. Міліція стверджує, що вона наклала на себе руки. Проте її родичі бачили на її тілі безліч ран.

За інформацією сайту minghui.org, пані Цзя Янь проживала в повіті Мулань провінції Хейлуцзян. 6 грудня 2007 р. вона разом із ще трьома послідовниками Фалуньгун, поширювала матеріали, що розповідають про репресії Фалуньгун, в селищі Дунцин повіту Мулань. Їх виявила і заарештувала міліція, після чого їх відправили до центру ув'язнення м. Телі, що знаходиться у віданні відділу міліції лісового господарства. Через три місяці сім'ї пані Цзя подзвонили і повідомили, що вона померла.

Близько 9:30 ранку 17 березня 2008 р. родичі та друзі пані Цзя приїхали в міліційний відділ лісового господарства. Там на них чекало близько 30-ти міліціонерів. Начальник відділу міліції на прізвище Юй зустрів їх і сказав: "Будь ласка, питайте все, що ви хотіли б знати. Я відповім на ваші запитання".

Питання: "Як вона померла?"

Відповідь: "Самогубство. Вона повісилася".

Питання: "У вас стоять камери спостереження, які працюють цілодобово. Чому ж ніхто не побачив, і чому її не врятували?"

Відповідь: «Її витягнули з петлі, але було вже пізно".

Питання: "Охоронці та відеокамери спостерігають за ув'язненими. Як вона могла повіситися? На чому вона повісилася?"

Відповідь: "Вона використала поліетиленові стрічки, призначені для ізоляції вікон».

Родичі попросили подивитися на те місце, де, як передбачалося, пані Цзя повісилася, але їм не дозволили. Вони також попросили подивитися записи відеокамери, але це прохання також було відхилене. Судовий лікар Ши Сяоцянь прибув з міліційного відділку Юйчунь, щоб провести розтин. Родичі попросили дозвіл бути присутнім під час розтину. Їм дозволили, але вони могли бачити тільки здалеку.

Потім тіло пані Цзян відвезли в невідомому напрямі. Родичі бачили, що її тіло було дуже худе і спотворене. На шиї була рана, з якої було видно м'язи. Обидва вуха були фіолетово-синіми, зуби щільно стислі, одне око розплющене, а друге закрите.

Троє інших арештованих послідовників Фалуньгун пан Мен Сянюй, Сунь Симінь і пані Ло Яанься все ще знаходяться в центрі ув'язненення. Їхнім родичам було відмовлено в побаченні з ними. Із внутрішніх джерел стало відомо, що заарештовані вже декілька днів проводять голодування на знак протесту незаконному ув'язненню, і їхні життя знаходяться в небезпеці.
Підписатися:

Коментарі