• Напередодні Олімпіади тибетці та послідовники Фалуньгун стали першочерговим об'єктом придушення в Китаї

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 5 травня 2008 року
 

З наближенням Олімпіади китайська компартія (КПК) усе більше посилює контроль над діями неугодних ній людей. На рівні місцевої влади проводяться спеціальні збори і видаються відповідні розпорядження. Влада в усій країні активно поширює пропагандистський фільм, який розпалює в людей ненависть до неугодних партії елементів.

З джерел усередині Китаю стало відомо, що 30 квітня о 8.00 міськком м. Юнчен провінції Шаньсі провів телефонну конференцію, в якій брали участь перші керівники всіх підлеглих місту повітів. Чиновникам повітів було оголошено про те, які строгі заходи придушення й контролю мають бути вжиті під час проведення Олімпіади стосовно «прихильників незалежності Тибету» і послідовників Фалуньгун. Того ж дня о 9.00 у повіті Бінлу провінції Шаньсі було скликано екстрену нараду, на якій керівникам більше 70 підприємств і організацій було передано вищезгадане розпорядження міськкому і розподілені конкретні обов'язки та відповідальність щодо його реалізації.

Розпорядження складається з трьох пунктів:

1. Кожна організація повинна провести поголовну реєстрацію всіх, кому вона здає житло. Строго забороняється здавати житло особам без посвідчення особи і приїжджим з інших районів.

2. Уживати суворі заходи проти можливих дій «елементів, що підтримують незалежність Тибету». Встановити посилену 24-годинну охорону всіх складів вибухонебезпечних речовин.

3. Суворо контролювати дії послідовників Фалуньгун. Суворо заборонено контактувати з ними, виявивши їхнє місцезнаходження, необхідно негайно доповісти у відповідні інстанції: загін із боротьби із заворушеннями, служба безпеки 110 та інші, які спеціально чергуватимуть 24 години на добу.

За інформацією сайту minghui, відділ пропаганди міністерства державної безпеки Китаю, управління безпеки м. Тяньзциня і центр охорони безпеки підготовки Олімпіади, спільно зробили фільм під назвою «Застереження про політичні змови, що відбуваються під прапором олімпійських кілець». На самому початку фільму під заголовком «Розгадка великих політичних інцидентів в історії Олімпіади» розповідається про деякі події Олімпійських ігор 1968 р. у Мехіко, 1980 р. у Москві, 1984 р. у Лос-Анджелесі та 1988 р. у Сеулі, на основі яких автори «доводять», що Олімпіада завжди мала тісний зв'язок із політикою. Потім іде аналіз «ворожих сил», які намагаються перешкоджати пекінській Олімпіаді, серед яких на одне з важливих місць поставлені послідовники Фалуньгун. Окрім різних нападок на Фалуньгун, у фільмі також сказано, що його прихильники планують зробити акт самоспалення, щоб завдати шкоди Олімпіаді. Сьогодні цей фільм широко розповсюджується по всіх регіонах країни. Таким чином китайська компартія знову за допомогою брехні розпалює в людях ненависть до тим, хто неугодний їй самій.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...