ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В чому проявляється особистість людей, що народилися Козами

Велика Епоха
«Три кози приносять гармонію» — одне з найпопулярніших вітань у рік Кози. Під час приходу китайського Нового року Кози китайці, коли зустрічаються, вітають один одного такими добрими побажаннями. Ілюстрація: СМ Ян/EpochTimes.com.ua

«Три кози приносять гармонію» — одне з найпопулярніших вітань у рік Кози. Під час приходу китайського Нового року Кози китайці, коли зустрічаються, вітають один одного такими добрими побажаннями. Ілюстрація: СМ Ян/EpochTimes.com.ua

Цього року китайський Новий рік припадає на 19 лютого. Він дасть початок року Кози, який вважається надзвичайно сприятливим часом.

Китайці використовують ієрогліф 羊 («ян») як загальне поняття кози, вівці, барана чи ягняти. А щоб сказати про когось із них конкретно, використовується комбінація із двох ієрогліфів, кожен із яких має у своєму складі ієрогліф «ян».

Кози вважаються вкрай допитливими та розумними. Вважається, що у порівнянні з вівцями чи баранами в них більше сили і сміливості. Можливо, це і є причиною того, чому козу вибрали як зодіакальну тварину.

Кози виглядають спокійними, смирними і граціозними створіннями. Люди, що народилися у рік Кози, як вважається, поділяють ці та інші конкретні риси цієї тварини.

Люди зі знаком Кози, як правило, спокійні і люблять природу. Їм подобається жити своїм власним способом життя, і їх часто мало хвилює думка про них інших людей.

Люди із цим знаком, як правило, готові допомогти, чарівні і виховані. У них добре серце і зазвичай приємні симетричні риси, що може привабити багато друзів і шанувальників.

Вони люблять бути у компанії інших, але не бажають бути у центрі уваги. Такі люди воліють перебувати на задньому плані та із задоволенням спостерігають, як інші розважаються в компанії.

Хоча вони і стримані, люди зі знаком Кози добре працюють у команді і схильні вести бізнес обачно. Вони, як правило, можуть справлятися краще, ніж самі очікують, адже в них чудово виходить зберігати спокій і вирішувати поточні завдання.

У своєму повсякденному житті вони, як правило, ощадливі, веселі й одухотворені. Вони люблять гороскопи, тому не дивно, що деякі з них працюють астрологами чи ворожбитами. Багато з них також є релігійними.

Люди, що народилися у рік Кози, вважаються творчими, артистичними та обдарованими. Їм подобаються речі, пов'язані з культурою, і вони зосереджують більшу частину своєї енергії на захопленнях, що пов’язані з мистецтвом.

Вони часто стають ремісниками, художниками, дизайнерами інтер'єру, флористами, ілюстраторами, музикантами, архітекторами, письменниками тощо. По суті, їм цілком під силу взятися за будь-яке заняття, що вимагає художнього таланту і креативності.

Люди зі знаком Кози, як правило, дуже романтичні, чутливі і люб'язні. А от однією із їхніх слабкостей може бути невпевненість у собі. Їм потрібно відчувати, що їх схвалюють, люблять і захищають. У стосунках вони можуть бути трохи владними і ледачими, але завдяки своїй ніжній і турботливій природі вони зрештою отримують бажане.

Жінки зі знаком Кози, як правило, шукають собі багатого чоловіка, щоб вони могли відкинутися на спинку крісла на всю решту життя, не надто турбуючись про гроші.

Інша спільна риса Кіз — страх конфліктів. Вони не люблять бути лідерами і намагаються уникати конфронтації. Вони ухиляються від прийняття важких рішень і відмовляються займати позицію, яка може викликати суперечки.

Люди зі знаком Кози також схильні бути дещо песимістичними, нерішучими і залежними, тому багато з них не прагнуть займати посади, пов'язані із владою чи статусом. Через ці риси характеру вони, навпаки, вважають за краще бути частиною добре впорядкованої групи.

Доюй Чжун, Велика Епоха


Читайте також:
Які знаменитості народилися в рік Кози
Що принесе китайський Новий рік Кози?
Дивовижні китайські ієрогліфи. 4: шань — доброта