Четвер, Кві 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Зараз тільки 1 відсоток китайських студентів вірять в комунізм

П'ятниця, 16 червня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Хоча компартія Китаю контролює всі ЗМІ та інформаційні канали на континентальному Китаї, проте комуністичне виховання для народу не можна вважати успішним. Зараз тільки 1% китайських студентів вірить в комунізм, про це говорять результати одного дослідження громадської думки.

Один китайський центр дослідження громадської думки зробив опитування студентів 11 великих китайських університетів про сенс життя і в що вони вірять. 66.1% студентів відповіли, що вірять тільки в «матеріалізм». 10.6 % студентів мріють про «щасливу сім'ю». 1.9 % вважає найголовнішим в житті «особисту кар'єру». З приводу віри в комунізм, позитивно відповіли тільки 1% опитаних.

Китайська газета «Китайська молодь» повідомила, що сенс життя студентів сильно змінився за останні 20 років. Більше 20 років тому, вибором студентів було: «поїду за кордон, поїду в село, поїду туди, куди позве батьківщина». Теперішні студенти вибирають: «виїду закордон, піду працювати в іноземну або сумісну компанію, піду туди, де більше платять».

 

The Epoch Times

 

Comments   

загрузка...