Неділя, Чер 20, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В процесі великої 'чистки' у китайській армії зникло багато людей

Середа, 19 липня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: China Photos/Getty Images

Повідомлення надійшло від людини, яка назвалася військовим лікарем у відставці з міста Шеньян провінції Ляонін.

"Зникло багато військовослужбовців, науковців, представників старших військових звань і медичного персоналу, яких я знав"

Перше, що я хотів би зробити, це висловити свою подяку за щиру турботу за мою безпеку тих, хто ретельно стежить за злочинами в Китаї, що стосуються видалення органів у послідовників Фалуньгун. Я успішно пережив ізоляцію та внутрішні інспекції в армії, які повторювалися, і вже завершилися. Ця велика чистка усередині китайської армії була страхітливою. Узяти, наприклад, людей, що знаходяться навколо мене. Деяка кількість військовослужбовців, науковців, представників старших звань військових і медичних працівників, яких я знаю, пропала. Навіть членів їхніх сімей ізолювали, щоб проводити інспекцію. Ніхто про них нічого не чув, і ніхто не знає, де вони зараз перебувають. Мені так гірко бачити, як безліч невинних колег розплачуються за правду, яку я викриваю.

Весь зв'язок із зовнішнім світом був відрізаний у період проведення інспекції

Під час ізоляції я не знав, як суспільство відреагувало на таємне видалення органів, що відбувається в особливих військових округах Китаю, і на пропозицію дипломата іноземного посольства в Китаї, яка полягала в тому, що в обмін на прямі докази видалення органів у послідовників Фалуньгун в особливих військових округах Китаю, людині надається таємний політичний притулок, і йому надають допомогу, щоб він зміг втекти з Китаю.

В цей час моя відповідь на цю пропозицію буде такою: "Я жалкую, що не можу прийняти цю пропозицію в цей момент, оскільки ці іноземні дипломати абсолютно не знають природи Комуністичної партії Китаю (КПК). Якщо навіть у нас є прямі докази того, що КПК має табори для видалення живих людських органів, ми все ще не можемо застосувати до КПК карні заходи.

Дипломатичні карні заходи – це не військові карні заходи. Хоча це може спричинити політичний тиск на КПК, в корені проблему це не вирішить. Не буде користі, якщо я подам усі докази. Як тільки я повністю розкрою всі докази, які у мене є, КПК знатиме, як ще більш хитромудро приховати свою злочинну діяльність. Більш того, я скомпрометую себе і більше не зможу збирати і передавати додаткову інформацію тим із вас, хто намагається покласти край існуванню таборів, де витягують органи. Все продумано, і мені здається, що зараз найрозумніше для мене – продовжувати збирати і крок за кроком викривати злочини КПК, щоб вона відчувала тиск".

Викриття існування в Китаї таборів для видалення органів, насправді, похитнуло КПК зсередини, особливо в армії. Заклик пані Ван Веньї на галявині Білого Дому під час виступу Ху Цзіньтао зі своєю промовою також дуже подіяв на КПК. Останнім часом надійшла зібрана й об'єднана інформація з приводу видалення органів у кожному провінційному військовому окрузі. Надходить також дуже багато статистичних даних із видалення органів.

Тиск КПК на міжнародні ЗМІ очевидний

Відповідно до останніх постанов, до 22 липня 2006 р. інформація, пов'язана з донорами органів, буде доступна тільки у внутрішній мережі Китаю. В той час, коли я був в ізоляції від зовнішнього світу, КПК організувала зустрічі з дипломатами багатьох країн світу стосовно таборів, де вилучають органи. Її тиск на міжнародні ЗМІ зараз очевидно. Свідоцтва показують, що в Китаї сильно знизився "експорт" живих послідовників Фалуньгун як [підневільних] постачальників органів. В цей час пропаганда КПК націлена на дискредитацію звинувачень в існуванні в Китаї таборів для вилучення органів. В майбутньому я надам інформацію, що стосується цього питання.

Злочин геноциду КПК [що полягає в насильницькому вилученні органів] – найжахливіший із усіх, які будь-який уряд здійснював в історії.

Жалкую, що іноземні дипломати вважають вигаданою надану мною інформацію. В майбутньому, коли КПК розвалиться, і коли будуть представлені всі докази, всі інші уряди світу жахнуться, дізнавшись, якого масштабу й рівня жорстокості були ці тяжкі злочини КПК.

The Epoch Times (Велика Епоха)

Comments   

загрузка...