• В Хенані декілька тисяч китайських студентів університету Чженчжоу влаштували безлади (фото)

  • Понеділок, 26 червня 2006 року
 

За повідомленням інформаційного агентства «Джунянше», декілька тисяч китайських студентів з університету Чженчжоу в провінції Хенань увечері 15 червня влаштували на території університету безлади.

За словами очевидців, філіали банків, буфети, гуртожитки, автомобілі, що знаходяться на території університету, були атаковані студентами і зруйновані. Деякі студенти піднялися на дах будівлі, і з пожежних шлангів поливали водою все внизу. На вулицях університетського містечка всюди були розкидані розбиті термоси, папери, пляшки, запчастини від пральних машин, вогнегасники і т.д. Було спалено безліч велосипедів і лавок.

Як повідомили студенти, причина інциденту в тому, що вони незадоволені обманом з боку керівництва університету, пов'язаного з їх дипломом. Адміністрація університету дала зрозуміти всім студентам, які поступили в Інститут управління економіки і торгівлі «Шенда», що їх дипломи котируватимуться як дипломи головного університету Чженчжоу. Пізніше студенти отримали дипломи тільки від Інституту управління, економіки і торгівлі «Шенда», мало кому відомого в провінції.

20 червня близько півтори тисячі поліцейських увійшли до університету, щоб проконтролювати ситуацію. 21 червня студенти влаштували страйк на лекціях, продовжуючи чинити опір поліції. Інцидент продовжується.

Контрольовані КПК ЗМІ інформацію про цей випадок замовчують.

The Epoch Times

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...