• Уряд закрив в Пекіні 18 Інтернет-кафе, щоб блокувати доступ населення до інформації

  • Середа, 14 червня 2006 року
 

За повідомленням ЗМІ континентального Китаю, протягом 90-денної перевірки уряд Пекіна вилучив ліцензії у 6 Інтернет-кафе і 12 вебсайтів.

Крім того, за повідомленням газети «Вечірній Пекін», уряд Пекіна також оштрафував 35 вебсайтів і їх власників на суму 858 тисяч юанів (близько 170 тисяч доларів США) за порушення Інтернет-правил.

Ця спеціальна перевірка почалася у березні 2006 року. Влада Пекіна пояснила цю перевірку тим, що необхідно ліквідовувати «неблагонадійну інформацію» в мережі Інтернет.

За словами експертів, Пекін використовує будь-який привід, щоб «очистити» Інтернет від небажаної для нього інформації, веде жорсткий контроль мережі Інтернет, щоб також фільтрувати інформацію, як на радіо, телебаченні, в газетах і журналах континентального Китаю.

Найчастіше для режиму КПК в список «неблагонадійної інформації» входять дані про демократію і права людини, про духовний рух Фалуньгун http://www.falundafa.org/ і т. д., про що китайці дізнаються тільки через Інтернет за допомогою спеціальних разблоковуючих програм.

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...