Четвер, Кві 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Уряд закрив в Пекіні 18 Інтернет-кафе, щоб блокувати доступ населення до інформації

Середа, 14 червня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: Велика Епоха

За повідомленням ЗМІ континентального Китаю, протягом 90-денної перевірки уряд Пекіна вилучив ліцензії у 6 Інтернет-кафе і 12 вебсайтів.

Крім того, за повідомленням газети «Вечірній Пекін», уряд Пекіна також оштрафував 35 вебсайтів і їх власників на суму 858 тисяч юанів (близько 170 тисяч доларів США) за порушення Інтернет-правил.

Ця спеціальна перевірка почалася у березні 2006 року. Влада Пекіна пояснила цю перевірку тим, що необхідно ліквідовувати «неблагонадійну інформацію» в мережі Інтернет.

За словами експертів, Пекін використовує будь-який привід, щоб «очистити» Інтернет від небажаної для нього інформації, веде жорсткий контроль мережі Інтернет, щоб також фільтрувати інформацію, як на радіо, телебаченні, в газетах і журналах континентального Китаю.

Найчастіше для режиму КПК в список «неблагонадійної інформації» входять дані про демократію і права людини, про духовний рух Фалуньгун http://www.falundafa.org/ і т. д., про що китайці дізнаються тільки через Інтернет за допомогою спеціальних разблоковуючих програм.

Фото: Велика Епоха

Фото: Велика Епоха

Фото: Велика Епоха

 

 

Comments   

загрузка...