Понеділок, Чер 14, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Свідоцтва незаконних операцій із трансплантації органів

П'ятниця, 2 червня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Інсценізована демонстрація вилучення органів з тіл живих людей. Фото: Велика Епоха
Організація "Міжнародна Коаліція по Розслідуванню Переслідувань Фалуньгун у Китаї" (МКРПФК) проводить розслідування про незаконну діяльність по пересадці органів. Нижче вказані декілька з нещодавно отриманих доказів.

1. Згідно повідомлень лікарів, які працюють у лікарні № 307 у Пекіні, останнім часом операції по пересадці нирок в їх лікарні проводяться щоночі.

Лікарі не мають учвлення, звідки лікарня отримує так багато нирок, та чому вони повинні проводити операції ночами. Після того, як пацієнтів оперують, їх відразу ж переводять для подальшого догляду в сусідні, менші за розміром, лікарні.

2. За недавно отриманою інформацією, починаючи з 1 травня, лікарня Чаоян у Пекіні щодня проводить чотири операції із пересадки органів.

3. Військова лікарня під номером 404 у місті Вейхай, провінції Шаньдун недавно провела дві операції із пересадки печінки.

4. Громадська лікарня Хунань рекламує безкоштовні хірургічні операції з пересадки органів

Газета Xiaoxiang Morning Paper провінції Хунань 28 квітня 2006 року опублікувала статтю під назвою "Двадцять безкоштовних операцій з пересадки органів". Згідно цій статті, лікарня виконає так званий "Подвійний план", в якому збираються провести десять безкоштовних операцій із пересадки печінки плюс десять безкоштовних операцій з пересадки нирок для пацієнтів з низьким доходом (для малоімущих).

Задумайтеся над тим, де вони могли знайти 20 вільних органів для пересадки?

5. Згідно статті під назвою "Ціна за пересадку печінки виросла в 10 разів", опублікованої в жовтні минулого року в Bando Morning Post в місті Далянь, пан Чжан, начальник шахти, розташованої в провінції Шаньсі, по відрядженню прибув до провінції Цзілінь. 26-го жовтня, після того, як він добряче випив, він раптово впав у коматозний стан. Йому поставили діагноз: цироз печінки в пізній стадії; його життя можна було врятувати тільки за допомогою пересадки печінки.

Проте, у лікарні не було відповідної печінки. Щоб прискорити весь процес знаходження відповідної печінки та проведення екстреної операції, члени сім'ї пана Чжана запропонували заплатити лікарні ціну за пересадку печінки своєму родичеві в 10 разів більшу ніж звичайна. Іншими словами, вони побажали заплатити 4 мільйони юанів за таку операцію. Тоді адміністрація лікарні в терміновому порядку знайшла відповідну печінку в місті Шеньян. Доктор Лі Тан провів операцію із пересадки печінки.

 

 

 

Comments   

загрузка...