• Суцзятун - усього лише один з 36 концтаборів Китаю для послідовників Фалуньгун

  • Середа, 5 квітня 2006 року
 
Розповідь людини, яка предсавилася військовим лікарем у відставці

Я військовий лікар у відставці, займався матеріально-технічним постачанням армії у військовому окрузі Шеньян.

З міркувань безпеки я не розкриваю зараз своє ім'я. Повідомлення з-за кордону про концентраційний табір Суцзятун, де утримуються практикуючі Фалуньгун, - правда.

Незважаючи на неточність деяких деталей, так званий підпільний концтабір Суцзятун дійсно існує.

Витяг органів там звичайна справа. Також практикується кремація мертвих або навіть живих тіл практикуючих Фалуньгун.

Попіл, що видається родичам, отриманий від спалювання тварин або тіл інших людей

Урядові розпорядження пропонують главам урядів провінцій самостійно засновувати "переробні організації" для "обробки" тіл карних злочинців у військовій зоні. Ця практика узаконена документами, які Центральний Комітет Китайської комуністичної партії (ЦК КПК) випустив в 1962 році. Ця практика триває й донині.

Відповідно до цих документів тіла ув'язнених, присуджених до смерті, і карних злочинців можуть бути піддані "переробці" відповідно до потреб держави або соціалізму. Під час Великої культурної революції самим неймовірним явищем була переробка тіл для вживання в їжу. Настільки ж екстраординарним було використання цих людей як рабів на технічних роботах і у виробництві.

Після реформ 1984 року був узаконений витяг органів з тіл карних злочинців. Поліція й судова влада виконували збір органів з живих ув'язнених до кремації їх тіл. Іноді під час страти ув'язненим наносилися фіктивні поранення, а потім витягали органи в поранених.

Далі тіла піддавали кремації. Починаючи з 1992 року, ця практика стала відкритою. Завдяки розвитку нових технологій у медицині людські тіла стали вигідною сировиною. Поряд з мертвими тілами й живі перетворилися в промислову сировину. Багато крематоріїв у Китаї не піддають кремації тіла відразу після їхнього надходження. Їх передають кудись далі по таємних каналах.

Часто попіл страчених, що видається родичам страчених є попелом від спалювання тварин або тіл інших людей. Трапляється, що видаються тіла невідомих старих або жертв Другої світової війни. Справжні тіла продають через численні канали за високою ціною державним підприємствам як виробничу сировину. Майже всі великі крематорії Китаю залучені в цей підпільний бізнес.

Лікарня в Суцзятун – усього лише один з 36 подібних концтаборів у Китаї

КПК відкрито оголосила Фалуньгун "класовим ворогом", перетворивши практикуючих Фалуньгун в об'єкт найбільш жорстоких репресій. Інакше кажучи, КПК оголосила практикуючих Фалуньгун карними злочинцями. Так звана лікарня табору Суцзятун - це всього лише один з 36 подібних концтаборів у Китаї. У цей час більшість із затриманих практикуючих Фалуньгун перебувають у в'язницях і трудових таборах.

Їх переводять в інші місця, коли виникає на те особлива необхідність. У провінціях Хейлунцзян, Цзилінь і Ляонін утримується в ув’язненні найбільше число практикуючих Фалуньгун. Концтабір у районі Цзиутай, провінція Цзилінь, є п'ятим найбільшим табором у Китаї, де утримуються практикуючі Фалуньгун. В одному цьому таборі - близько 14000 практикуючих Фалуньгун.

У концтаборі Цзилінь, код 672-S, міститься 120 000 чоловік

Ґрунтуючись на доступній мені інформації, найбільший концтабір перебуває в провінції Цзилінь. У цьому концтаборі, код 672-S, - близько 120 000 чоловік. Серед них практикуючі Фалуньгун, карні злочинці й політичні ув'язнені із усього Китаю.

На початку 2005 року в концтаборі Суцзятун утримувалося більше 10 000 чоловік

У секретному таборі «лікарні» Суцзятун на початку 2005 року було дійсно близько 10 000 ув'язнених, але зараз їхня кількість – 600-750 чоловік. Безліч ув'язнених бути переправлено в інші концтабори.

5000 чоловік можна перевезти за 24 години по секретних залізничних вітках

Буде потрібно тільки один день, щоб перевезти 5000 чоловік у закритому вантажному поїзді по спеціальним залізничним гілкам. Я був свідком відправлення вантажного складу, що перевозив одночасно 7000 чоловік з Тяньцзин у район Цзилінь. Він рухався вночі й охоронявся військовими. Всі були прикуті до спеціально обладнаних поручнів на стелі.

Ви не знайдете доказів, навіть якщо направитеся в Суцзятун для розслідування

Даремно відправлятися в Суцзятун, щоб переконатися в існуванні концтабору, тому що дуже легко відразу евакуювати кілька тисяч чоловік.

Верхівка КПК називає практикуючих Фалуньгун "класовим ворогом", що вигідно для одержання прибутку

Ви повинні розуміти, що все це засновано на останніх рішеннях керівництва ЦК КПК. Ухвалення рішення слід вважати практикуючих Фалуньгун "класовим ворогом" і застосовувати до них будь-які міри для одержання економічного прибутку без доповідей по інстанції.

Інакше кажучи, що практикуючі Фалуньгун, як і багато злочинців, у Китаї вже не вважаються людськими істотами, а є предметом комерції. Вони стали предметом споживання. От і все, що я можу сказати вам.

Англійськая версія:
Велика Епоха(Великобританія)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...