Середа, Чер 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розшукуючи зниклу дочку, сімейна пара допомогла 12 дітям знайти свої сім'ї

Вівторок, 25 липня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Двадцять чотири роки тому в пана й пані Фу Хайхе пропала їхня семирічна дочка. З того часу вони проїхали більше 100 000 кілометрів і витратили більше 80 000 юанів на її пошуки. Хоча вони все ще не знайшли Яньхун, проте вони допомогли 12 іншим дітям знайти свої сім'ї.

Згідно з повідомленням газети «Дахе Ньюс», вранці 7 жовтня 1982 року Фу Яньхун із міста Хебі, провінція Хунань, пішла з будинку в нових жовтих штанях і різноколірній кофті, яку її мама їй тільки недавно пошила. Прямо перед відходом вона сказала батьку, що хотіла б поїсти хурму. Поки її не було, Фе Хайхе пішов на ринок і купив хурму, і чекав, що його дочка повернеться додому на ланч.

Хто ж знав, що очікування затягнеться на 24 роки? Дорогою додому Фу Яньхун дивним чином пропала. Щоб зберегти надію, Фе Хайхе купив цілу сумку штучних плодів хурми; коли він нудьгує за дочкою, то дивиться на ці яскраві фрукти.

Фе Хайхе зараз 70 років, і як тільки він починає говорити про дочку, по його обличчю котяться сльози. «Якщо моя дочка все ще жива, то їй зараз уже 31». Ця сумка з хурмою не тільки допомагає зберегти спогади, а також надію, і є рушійною силою для продовження пошуків.

Пан і пані Фу Хайхе твердо вірять, що знайдуть свою дочку. Вони об'їздили в її пошуках усі дальні краї. Щоб зменшити витрати, вони з'єднали два велосипеди в один двомісний.

За останні 20 із гаком років вони побували в багатьох місцях. Від Хебей до Шанси, від Шаньдун до Аньхуей, і в кожному місці вони питали про усиновлених дітей.

Вони навіть не можуть перерахувати, скільки зносили за цей час пар туфель. Проте 42 зношених велосипеди є німим свідченням їхніх зусиль.

Допомога 12 дітям повернутися додому

Одного разу, в 1983 році одна людина сказала Фе, що в сім'ї з міста Хебі, області Ци, невідомо звідки з'явилася дитина. Почувши про це, Фе негайно туди відправився. З'ясувалося, що це був 3-х літній хлопчик. Коли він повернувся додому, то дізнався, що в сім'ї з передмістя Хебі пропав хлопчик на прізвище Лі. Опис хлопчика був дуже схожий на зовнішності тієї дитини, яку він бачив. Фе поспішив до сім'ї Лі та повідомив про хлопчика з Хебі. Незабаром після цього сім'я Лі змогла поєднатися зі своєю дитиною.

У іншому випадку, вони почули, що в області Цзюнь одна сім'я купила дитину. Вони провели розслідування і виявили, що дитина була з Пекіна. Вони швидко написали лист у Міністерство громадської безпеки Пекіна. Поліція врятувала дитину і повернула її у сім'ю.

В цілому, сім'я Фе виявила або отримала інформацію про 12 дітей, проте їх дочки серед них не було.

Минуло вже 24 роки з того часу, як пропала їх дочка. Зараз у літньої пари залишилася тільки одна фотографія Яньхун, яку зробили, коли їй було шість років. Пані Фу сказала: «Я впевнена, що дочка зараз заміжня. Я так хочу побачити її знову, погладити по голові та почути, як вона скаже мені "мама"».

The Epoch Times

 

Comments   

загрузка...