• Протягом шести років директор однієї зі шкіл Китаю пив кров своїх школярів

  • Субота, 23 вересня 2006 року
 

В одній школі повіту Хуейчуань провінції Кансу з'явився "директор школи-кровопивця"! За минулі 6 років цей директор школи часто лезом надрізав шию або живіт школярів і пив їхню кров. Від його рук постраждало більше 30 школярів. Потім люди донесли на нього, і всі його звірства було викрито. 29 серпня 2006 року місцева міліція заарештувала його.

За повідомленням газети "Венхуй Гонконг", 42-річний директор школи на прізвище Чжао протягом шести років часто одурював і заманював школярів поодинці в свій кабінет, мотивуючи потребою прибрати його, а потім лезом робив порізи на їх шиї або животі й пив кров.

Один із потерпілих, 12-річний учень Тото (псевдонім), сказав, що у минулому, на початку навчального року, його покликав директор школи для того, щоб зробити прибирання в його кабінеті. Директор школи сказав йому: "Ти хворий. Твою хворобу можна вилікувати тільки, якщо ми з тобою обміняємося кров'ю". Сказавши це, він зробив лезом поріз на його шиї і протягом хвилини висмоктував у нього кров, після чого він погрожував хлопчикові, щоб той нікому не розповідав про це.

Через тиждень директор школи знову покликав Тото. На цей раз він зробив поріз у ділянці пупка, потім почав смоктати його кров.

За повідомленням, у цій школі у деяких учнів із таких надрізів текло багато крові. Тоді директор школи рушником перетягував їх, від чого вони непритомніли. Деяких школярів він перевертав головою вниз, розбивав їм ніс і пив кров із носа. Було також немало школярок яких після того, як він пив їх кров, він примушував займатися з ним сексом.

Згідно з повідомленням, обвинувач був дуже обурений звірствами директора школи і сміливо викривав його. Міліція повіту Венйан отримала від людей скарги. І одержавши докази, 29 серпня затримали цього директора школи. Родичі потерпілих до цього часу ще не отримали ніякого відшкодування від школи або місцевого відділу освіти, але в ділянці пупка Тото все ще дуже ясно видно рану, із якої директор школи пив кров.

The Epoch Times (Велика Епоха)

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...