Четвер, Кві 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Представник ВОРПФ заявив по телефону Цзян Цземіню: 'Ви здійснювали геноцид проти Фалуньгун...'

Понеділок, 15 травня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Всесвітній Організації Розслідування Переслідувань відносно Фалуньгун (ВОРПФ) недавно стало відомо, що Цзян Цземінь, колишній глава КПК і головний організатор переслідувань, знаходиться в провінції Шаньдун.

У дуже короткий час організація визначила його місцезнаходження у готелі Бадагуань міста Ціньдао. 4 травня два учасники розслідування подзвонили йому і розмовляли з Цзяном о 21:25 і о 21:50 (пекінський час).

"Ви Цзян Цземінь?"

"Так, хто це?"

"Я представник Всесвітньої Організації Розслідування Переслідувань відносно Фалуньгун. Ви здійснили геноцид проти Фалуньгун..."

Цзян повісив трубку.

Вдруге Цзян повісив трубку негайно. Стало відомо, що після 22:00 (за пекінським часом) Цзян звернувся в телефонну кампанію Ціньдао з проханням терміново змінити його телефонний номер.

ВОРПФ дала священну обіцянку, що розшукає кожного злочинця, особливо тих, хто планував і здійснював накази відносно видалення органів у практикуючих Фалуньгун, і притягне їх до правосуддя. ВОРПФ знову заявила, що її рішення непохитне, і вона має в своєму розпорядженні можливості притягти всіх злочинців до правосуддя, де б вони не ховалися.

Згідно з інформацією організації Міжнародні Адвокати за Правосуддя, отриманою 1 травня, послідовники Фалуньгун пред'явили судові позови проти Цзян Цземіня у 16 країнах світу (за станом на квітень 2006 року).

 

 

Comments   

загрузка...