Понеділок, Чер 21, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Негідники допомагають владі з примусовим переселенням і б'ють фермера до смерті

Середа, 30 серпня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

13 серпня, в неділю, Хе Гуошен, фермер із передмістя Шенцзян міста Цзяньгуїнь, зазнав нападу і був побитий до смерті негідниками, що займаються примусовим руйнуванням будинків і переселенням. Убивство відбулося лише за два тижні після того, як китайський журнал ”People” повідомив про подібні інциденти в м. Цзяньгуїнь провінції Цзянсу.

Сім'я Хе Гуошена живе в будинку, який підлягає знесенню, в селі Яосай Шенцзяна міста Цзяньгуїнь. У ніч убивства Хе посварився з негідниками – найманими бандитами, що займаються примусовим демонтажем будинків, які прокралися на верхній поверх його будинку. Потім вони обступили і до смерті побили Хе. Його дружина Лі Аймін наступного дня погодилася дати інтерв'ю.

Лі Аймін почала свою розповідь так: “Близько 23.00 ми почули кроки на третьому поверсі, і чоловік пішов подивитися. Сусідній будинок був будинком мого старшого брата, який уже передав ключі демонтажникам. Чоловік сказав: “Ми не підписували договір про демонтаж нашого будинку, так що ви тут робите?”

Переговоривши, робітники покликали підкріплення. Усі вони були у капелюхах захисного зеленого кольору служби переселення, і у них були поліцейські палиці. У деяких навіть були ножі і залізні батоги. Вони розбили наші парадні двері та скло решти замкнутих дверей”.

“На мій будинок напало близько 20 чоловік. Чоловік сказав мені не вмикати світло і спустився сходами вниз у темряву. Пізніше я чула стукіт залізних батогів по дверях, розбили всі двері. Ми з дочкою притиснулися одна до одної, тремтячи й злякавшись до смерті. Я думала, що мій чоловік утік, але він не втік”.

“Потім я почула знизу крик свекрухи: “Аймін, скоріше, Хе дуже погано, його побили, він умирає, скоріше спускайся!”. Поки я спускалася,  мого чоловіка вже забрала швидка. Я не знала, чи був він ще живий, поки його везли в лікарню, думаю, скоріше за все, що ні. Вони  прикинулися, що роблять йому кисневу маскотерапію, і дозволили мені побачити його, але я не ризикнула... (Я б не витримала, якби побачила чоловіка в такому стані).

Медексперт попросив мого брата бути на розтині, призначеному на 14 серпня. Брат розповів мені, що чоловік був легко поранений в груди, особливо важкі рани й пошкодження були на голові, це було жахливо”.

“Мати Хе Гуошена, дізнавшись про трагедію і отримавши велику психологічну травму, залишилася в лікарні”, – сказала дружина Хе. Лі Аймін розповіла радіо “Вільна Азія”: “Моя свекруха допомагала витирати плями крові на обличчі чоловіка. Тому вона, вже 70-річна жінка, втратила контроль над своїм організмом і залишилася в лікарні для лікування”.

Провівши своє розслідування, радіо “Вільна Азія” повідомило, що місце скоєння злочину в будинку Хе було опечатане поліцією Цзяньгуїнь для подальшого розслідування, як йому тоді сказали. Проте коли радіо звернулося у відділ кримінальних справ міста Цзяньгуїнь із проханням дати висновок про смерть Хе, керівництво поліції відповіло, що ніколи не чуло про цю справу.

Лі Аймін сказала, що влада села найняла сільських робітників з інших місць для роботи в проекті з примусового руйнування будинків. Договорами з примусового руйнування й переселення керував брат партійного секретаря села Хуа Яосін. Але Лі Аймін абсолютно не розуміє, як у руках людей служби з примусового руйнування могли опинитися поліцейські палиці.

Велика Епоха

 

 

Comments   

загрузка...