• Мертвий селянин ожив через три години після похоронів

  • Середа, 28 червня 2006 року
 

У китайській провінції Гуансі трапилося диво. Селянин Лян Дінши з села Нань Ань, який вже два дні як помер, ожив через три години після похоронів. Звістка про диво швидко облетіла всіх місцевих жителів. Дружина Ляна — Лі Куньлянь розповіла кореспондентам газети «Ранок Південного Китаю», що вранці 17 червня вони з матір'ю виявили бездиханне тіло Ляна, який страждав діабетом.

Руки і ноги були вже холодні. Всі вирішили що він помер і почали готуватися до похоронів. 19 червня о 4-ій годині дня труну з тілом Ляна опустили в могилу і закопали. У 7-ій годині вечора, згідно з місцевими звичаями, його дружина з трьома дітьми прийшли на могилу, щоб ще раз попрощатися. В цей час вони почули тихий голос Ляна. На початку вони сильно злякалися, сини теж почули голос.

Лі спробувала звати його по імені, і він підтвердив що це він. Стали терміново звати людей, щоб розкопати могилу. Лян дійсно був ще живий. За словами медиків, таке явище у хворих діабетом буває рідко, але трапляється. Найчастіше, хоча у хворих зникло дихання, руки ноги стали холодні, але якщо залишити тіло в прохолодному і вологому місці, то може відбутися щось подібне.

The Epoch Times (Велика Епоха)

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...