Вівторок, Чер 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Мати шукає правосуддя в Пекіні, продаючи свою дочку

Субота, 29 липня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Сучасна трагедія в Пекіні: мати шукає правосуддя, продаючи свою дочку. Фото: Фен Чанле/Велика Епоха
Апелянт Ван Цзіньлань вдається до продажу своєї дочки після 14 років безплідних звернень за допомогою

Вранці, 15 липня 2006 року, мати середнього віку Ван Цзіньлань стала на зайняту вулицю бізнесу Ванфуцзін в Пекіні зі своєю дочкою і почала розповідати свою історію 14 років апеляцій до китайського уряду. Туристи оточили Ван, вона тримала свою скаргу, написану від руки, «Продаючи свою дочку, щоб знайти правосуддя» для того, щоб хтось узяв її дочку. Міліція відвезла матір і дочку звідти після того, як вони простояли там близько години.

Ван Цзіньлань із міста Чженчжоу провінції Хенань. Ван і її чоловік були помилково звинувачені у вбивстві пішохода вантажівкою, яка належала їм, в 1992 році. В результаті їхня вантажівка була нелегально конфіскована, тим самим залишивши сім'ю без засобів до існування й доходу. На додаток, часом міліція і місцева мафія били її чоловіка, із того часу вони постійно погрожували їм позбавити життя. Сім'я не мала вибору, як покинути все і звернутися до уряду.

Трагедія продажу дочки була показана на зайнятій вулиці Пекіна. Фото: Фен Чанле/ Велика Епоха
Під час зустрічі в травні з апелянтами, яку проводить міністерство громадської безпеки, Ван звернулася до чиновників вищого рангу з вищого суду провінції Хенань за допомогою, але все було марно. У відчаї Ван приєдналася до подорожі уздовж великої стіни для охорони дії прав людини, яка проводилась багатьма апелянтами в середині травня. Ван була арештована і затримана на 15 днів пекінською міліцією за розповсюдження письмових скарг китайцям і туристам із-за кордону на Великій китайській стіні.

Зі слів Ван, мафія погрожувала їй та її чоловікові, оскільки вони були багатими. Ван стверджувала, що вона була, майже, на межі смерті й постраждала від численного побиття, арештів і затримань під час її звернень за більш ніж десять років. З відчаю Ван удалася до нетрадиційного і критичного методу звернення, щоб здобути симпатію й увагу громадськості. Китайське міністерство громадської безпеки оголосило в травні, що будуть вжиті рішучі заходи проти будь-яких «нетрадиційних звернень», зроблених поза Офісом апеляцій.

Це включає будь-які апеляції в офіс Чжуннаньхай, Центральний уряд, в Зал Народних Зустрічей, до національних лідерів, в іноземні консульства або посольства та в усі іноземні організації, розташовані в Китаї. Минулого року фермерка Сунь Юеін, яка на той час, коли в неї забрали землю, була вагітна, поїхала апелювати в Пекін. Сунь виступила перед машиною Ху Цзиньтао. З того часу вона зникла. Апелянти Чжі Юфень та її молодий брат були забиті до смерті в їхньому будинку на вулиці Січен у Пекіні травня цього року.

Багатьох апелянтів з інших міст було знайдено мертвими з незрозумілих причин. Міліція просто інформувала сім'ї, що вони померли в дорожніх пригодах. Ті, що апелюють стверджують, що більше 100 міліціонерів із в'язниці міста Шеньян колективно зверталися до Пекіна минулого понеділка. Пекінська міліція забрала їх звідти протягом години.

Після сезону зустрічей з апелянтами в травні, багатьох апелянтів було засуджено до позбавлення волі в трудових таборах або відправлено назад у рідні міста. Величезна кількість апелянтів зникла. Апелянти вважають, що «нетрадиційні звернення», заборонені міністерством громадської безпеки, стануть новою зброєю уряду для незаконних арештів, вироків і вбивств апелянтів. Затримання Ван Цзіньлань за продаж її дочки є одним із наочних прикладів.

Велика Епоха 

 

 

Comments   

загрузка...