• Китайська народність Мяо – хранителька стародавньої культури (1) (фото)

  • Вівторок, 4 липня 2006 року
 

 

Розташований в південно-східній частині провінції Гуйчжоу округ Цондзян, що граничить з провінцією Гуанси, має площу 3 244 квадратних кілометрів (приблизно 802 тисячі акрів) з населенням 285 000 чоловік, із яких 93% становлять етнічні меншини.

Гори і пагорби займають 98% від усього скелястого ландшафту округу, а субтропічний і вологий клімат регіону підтримує середньорічну температуру на рівні 18.4°С.

У одному із селищ округу – Дзяя, більше 1 000 представників народності Мяо утворюють 200 сімей. Сільські жителі бережуть свою просту багату етнічну культуру і традиційний стиль життя, що передається з покоління в покоління ось вже впродовж 2 000 років. Вони рідко спілкуються з чужаками і до цього часу ведуть своє господарство по-старому. Своє життя проводять за обробкою численних полів, розташованих терасами, і вирощуванням рису-сирцю.

Високі гори, покриті товстими деревами і вибоїстими дорогами, скрізь ніби опоясані терасами рисових полів, на яких селяни живуть своїм власним життям.

Етнічна група Мяо – одна з найбільших груп меншин південно-західної частини Китаю. Представники цієї народності мають надзвичайно різноманітну культуру, представлену музикою, танцями, національними звичаями й унікальними талантами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...