П'ятниця, Чер 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

КПК підготувала ”застережливий” відеофільм

Вівторок, 10 жовтня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Китайський комуністичний режим зобов'язує всіх членів КПК дивитися відео про падіння Радянського Союзу

До п'ятнадцятої річниці розпаду СРСР Комуністична партія Китаю (КПК) підготувала спеціальний документальний фільм ”Будьте пильними – небезпека в мирний час. Історичний урок того, як загинула КПРС”. Мета фільму – показати дві основні проблеми, які можуть привести до такого ж результату в Китаї: запобігання мирному перетворенню й корупція.

Згідно з Hong Kong Mingbaо, фільм був створений Народною виконавчо-дослідницькою групою при Центральному комітеті партії та групою з вивчення КПК спільно з Китайською академією наук (КАН). У вступній частині відеофільму мовиться: ”Історичні кадри демонструють причини, що послужили розвалу Радянського Союзу й загибелі КПРС після 74-річного правління”.

КАН створювала фільм на основі двох проектів: ”Національна філософія і соціальна наука” і ”Зліт і падіння КПРС і Радянського Союзу”. Другий проект є головним із спеціальних проектів КАН.

Відеофільм роздільний на вісім 40-хвилинних частин:

1. Зліт і падіння КПРС.

2. Основна теорія і керівна лінія КПРС.

3. Ідеологія КПРС.

4. Партійна атмосфера КПРС.

5. Привілейований клас усередині КПРС.

6. Організація КПРС.

7. Керівна роль КПРС.

8. Реакція КПРС на вестернізацію та стратегія відділення від західного світу.

Як повідомляє компетентна особа, фільм зобов'язані проглянути всі працівники партійного апарату й члени КПК. Інститут філософії КАН 22 серпня зібрав для перегляду всіх членів партії. Згідно з веб-сайтом, секретар дисциплінарного комітету КПК і заступник декана університету Це Дікунь підкреслили важливість перегляду фільму. Це також зажадав, щоб кожен факультет здав дискусійний звіт після перегляду відео. Цього ж дня Інститут досліджень світового соціалізму КАН зібрав близько 60 чоловік для перегляду й обговорення фільму.

The Epoch Times (Велика Епоха)

 

 

Comments   

загрузка...