• Дві третини дитячого одягу, що продається в Гуандун, просочено токсичними речовинами

  • П'ятниця, 16 червня 2006 року
 

Адміністрація промисловості й торгівлі провінції Гуандун недавно провела контрольну перевірку на якість дитячого одягу, що продається в провінції Гуандун, Китай. В результаті перевірки було виявлено, що тільки третина із загальної кількості одягу відповідає стандартам. До того ж, деякі речі містили канцерогенні і формальдегідні речовини, рівень яких перевищував допустиму норму.

Згідно з "Information Times", адміністрації Гуандун провела перевірку в 91 відділі дитячого одягу, який продається у 22 торгових центрах, супермаркетах і приватних магазинах міст Чаочжо, Шаньтоу, Фошань, Дунгуань і в шістьох інших містах провінції.

Дитячий одяг, забарвлений канцерогенними речовинами

Серед оглянутого навмання дитячого одягу, дев'ять зразків було забарвлено отруйним ароматичним аміном, що розклався, відомим як азотний фарбник, який вдесятеро перевищує допустимі норми і спричиняє рак.

Якщо шкіра тривалий час вжаємодіє з фарбником, то він може проникати в шкіру людини і викликати патологічні зміни. Представник Національного комітету стандартизації текстилю заявив, що використання цих фарбників в одязі заборонене.

Згідно з повідомленням керівника Національного центру з контролю якості текстилю в Гуанчжоу, тривала взаємодія з фарбником ароматичного аміну, що розклався, може викликати рак сечового міхура. Робітники, які тривалий час працюють з цими видами фарбників на текстильних фабриках, стали страждати на подібні ракові захворювання.

Ці отруйні фарбники без кольору і без смаку. Крім того, їх не можна відіпрати, щоб зменшити вплив на шкіру.

Дитячий одяг, що містить канцерогенні речовини, включає одяг марки Betty Boop, виготовлений Shanghai Shengmao Garments Co., Ltd, і одяг марки Mina, яка випускає в'язані вироби, Mina Children's Garment Company, що виготовляються в районі Лівань, провінції Гуанчжоу.

Також виявлені відхилення, викликані формальдегідом

Перевірка також показала, що зміст формальдегіду у двох видів продукції перевищив визначені допустимі норми. Формальдегід може проникати в людське тіло через їжу, пиття, дихання і шкіру. Довготривале споживання їжі з високим вмістом формальдегіду може викликати втрату апетиту, зниження ваги і безсоння. Немовлята можуть захворіти астмою, рахітом, у них також може виникнути спотворення хромосом та порушитися імунна система. Довготривалий контакт з продукцією, яка містить формальдегід, може викликати у дітей відхилення і тілесну потворність.

Якість одягу не відповідає допустимим нормам pH

В результаті перевірки було виявлено, що більше 50% перевіреного дитячого одягу не відповідає необхідним стандартам рівня pH. Дуже високий рівень pH і дуже низький pH тканини може принести шкоду балансу pH в шкірі та в імунній системі, викликаючи алергію шкіри, заразливі хвороби і знижуючи природний опір шкіри до бактерій.

Недостовірне маркування одягу

Ярлики всіх зразків оглянутої продукції 22-х видів були неточними. Було неясно, хто був виробником. Ярлики дев'яти видів одягу не указували на джерело сировини. Якість матеріалу, з якого виготовлена продукція, є невід'ємною частиною в маркуванні продукції. Недостовірне маркування і/або довільне маркування вводить людей в оману, звісно при цьому прямо порушуються права споживача.

 

The Epoch Times

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...