• Член Парламенту Кореї закликає до розслідування фактів вилучення органів у живих людей в Китаї

  • П'ятниця, 2 червня 2006 року
 

Вранці, 16 травня, у Парламенті Кореї була проведена прес-конференція щодо недавно виявлених злочинів по вилученню органів у живих послідовників Фалуньгун, яку відвідали репортери багатьох ЗМІ.

Член Парламенту Кореї пан Парк Джа Ван виголосив промову, в якій сказав: "Ми повинні негайно почати розслідування за фактом вилучення органів в трудових таборах Китаю та торгівлі органами в Кореї". Він також закликав уряд Кореї підняти питання про вилучення органів у Комісії з прав людини ООН.

Пан Парк сказав: "Міжнародне співтовариство повинне досліджувати злочини комуністичного режиму Китаю по вилученню органів у послідовників Фалуньгун, затриманих у трудових та концентраційних таборах. Щоб викрити сфабриковану режимом дезінформацію, міжнародні організації та ЗМІ повинні досліджувати всі 36 концентраційних таборів, точно визначених закордонними ЗМІ. Тим часом, вони повинні також досліджувати китайські лікарні по пересадці органів.

"У березні 2006 року ЗМІ в Сполучених Штатах, Великобританії та Франції повідомили, що комуністичний режим Китаю видаляв печінку та нирки в ув’язнених без анестезії та потім спалював їх тіла у крематорії. 31 березня Агентство Франс Прес, одне з п'яти найбільших світових ЗМІ, повідомило, що в підземному концтаборі Суцзятунь знаходилося більше 6 000 чоловік. У 75 % з них видалили органи, після чого вони були вбиті й спалені".

Пан Парк згадував, що зв'язався з «Великою Епохою», яка перша виявила факти вилучення органів. Він говорив по телефону з Пітером (також відомим як Цзіньчжоу), одним з двох свідків, які викрили лиходійства Суцзятунь. Він сказав, що Пітеру погрожував комуністичний режим Китаю після того, як він викрив злочини у Суцзятунь, і що його свідчення були шокуючими.

У своєму публічному виступі на мітингу Пітер сказав: "Поїздка до Китаю для пересадки органу еквівалентна допомозі комуністичному режиму Китаю у вбивстві. Такі справи порушують етику та дуже небезпечні". Він сподівається, що пацієнти Кореї зможуть мудро оцінити ситуацію. Пан Парк також попросив уряд закрити 14 вебсайтів у Кореї, які рекламують поїздки до Китаю для пересадки органів та провести офіційне розслідування цих злочинів.

Він підкреслив, що уряд Кореї повинен провести об'єктивне розслідування та підвищити вимоги до режиму Китаю, щоб перешкодити появу подібних злочинів. В кінці пан Парк сказав: "Під час Другої Світової війни міжнародне співтовариство та ЗМІ не звертали достатньої уваги на свідчення свідків євреїв, що залишилися в живих після нацистських концентраційних таборів. Внаслідок чого декілька мільйонів євреїв загинули, і ми повинні запам'ятати цей урок назавжди". Закінчуючи свою промову, пан Парк поводився з наполегливим проханням до ЗМІ та міжнародного співтовариства, щоб вони звернули особливу увагу на цю важливу проблему.

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...