• Чень Гуйді: «Зустріч з федеральним канцлером Меркель була дуже зворушливою»

  • Четвер, 1 червня 2006 року
 

22-го травня о 17.30 (за пекінським часом) федеральний канцлер Ангела Меркель зустрілася в німецькому посольстві з авторами книги «Дослідження положення китайських селян» Чень Гуйді і У Чуньтао, а також з правозахисником Хань Хуймі і Вей Вей, засновницею Об'єднання сезонних робітниць і засновником Союзу птахівників.

Запланована півгодинна розмова продовжилася на 40 хвилин довше, хоча у федерального канцлера був запланований ще один прийом. У інтерв'ю тайванському Центральному агентству новин Чень сказав, що Меркель дуже багато говорила про права людини, ставлячи питання про проблеми країни. Вона дійсно хотіла дізнатися, які проблеми існують в Китаї, і як їх вирішує китайський уряд.

Вона цікавилася, чи мають селяни можливість знайти роботу в містах і чи захищаються їх інтереси. Меркель запитала про заборону книги «Дослідження становища китайських селян», але, не висловила своєї точки зору про те, чи були правильними або помилковими подібні дії китайського уряду.

На думку Чена, Меркель захотіла зустрітися з ним і його дружиною з наступної причини: книга, написана ним і його дружиною завоювала перший приз міжнародної премії «Lettre Ulysses», заснованої в Німеччині. Після виходу книги, автори в очах багатьох людей стали сприйматися, як представники селян. Вони представляли совість суспільства і надихали людей висловлювати правду. Меркель захотіла вислухати не тільки офіційних чиновників, але й інші думки китайського суспільства. І таким чином, вирішила подати китайському уряду сигнал поважати права людини.

Проблема сільського господарства і селян в даний час є однією з найсерйозніших проблем китайського суспільства в цілому. Якщо їх не вирішити, взагалі не можна говорити про модернізацію Китаю або про благополучне суспільство. Китайський уряд вже знає про ці проблеми, так само, як і про прірви між багатими і бідними, але при цьому говорить про гармонійне суспільство.

The Epoch Times (Великая Эпоха)

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...