• У провінції Сичуань закопають 10 тисяч тонн уражених мухою цитрусових

  • Середа, 8 жовтня 2008 року
 
Близько 10 тис. тонн цитрусових у повіті Ванцан провінції Сичуань уразила велика мандаринова муха. Ці цитрусові будуть закопані. Передбачуваний збиток оцінюється в 45,7 тис. доларів США.

Як повідомила газета «Хуасіду шибао», близько 280 тонн зібраних цитрусових у понад 200 фермерських господарствах селища Цзячуань повіту Ванцан провінції Сичуань, були закопані через ураження їх великою мандариновою мухою. Всього в кожному з цих господарств повинно бути знищено приблизно по 100 тонн цитрусових фруктів.

У повідомленні мовиться, що на цей раз площа враження плодів цією комахою дуже велика. За дуже короткий час вона розширилася на 4 села, і все ще продовжує розширюватися. Велика мандаринова муха є одним з основних об'єктів міжнародного карантинного нагляду. Вона паразитує усередині плодів, тому її важко відразу виявити. Тільки якщо розламати часточку плоду, можна помітити маленькі, величиною з рисові зерна, білі личинки мухи.

Місцева влада попереджає, щоб покупці були дуже уважні при виборі цитрусових і якщо відчули нездужання, то щоб відразу ж зверталися до лікаря.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...