• У Китаї відбувся черговий землетрус

  • Середа, 3 вересня 2008 року
 
Сейсмічні станції КНР зафіксували землетрус у повіті Інцзян провінції Юньнань силою у 5,9 балу. Про це повідомили офіційні китайські ЗМІ в четвер 21 серпня.

За даними сейсмографів підземні поштовхи відбулися 21 серпня о 12:24 за пекінським часом. Епіцентр землетрусу знаходився на глибині 10 км. у 500 км від м. Куньмін.

У районі землетрусу щільність населення становить 45 чоловік на кв. км, він перебуває на висоті 2 км. над рівнем моря. У повідомленні говориться, що в результаті землетрусу пошкоджені лінії електропередач.

Тим часом провінція Юньнань розташована по сусідству із провінцією Сичуань. Після потужного землетрусу в Сичуані 12 травня, у провінції Юньнань уже було зафіксовано 110 підземних поштовхів. Даних про поранених і загиблих, а також про руйнування не надходило. У повіті Інцзян було евакуйовано більше 1200 потерпілих від катаклізмів.

Разом з тим, влада ще не встигла ліквідувати наслідки потужного землетрусу в Сичуані. Тільки 2 дні назад на прес-конференції в Пекіні були оголошені масштаби руйнувань від цього землетрусу.

У цілому зруйновано 28 млн. 800 тис. кв. м. будівель. У контексті скандалу щодо низької якості нових будівель, зокрема шкіл, - через що загинула велика кількість дітей, чиновники завірили, що цього разу контроль за якістю будівельних робіт буде посилений.

Втім було заявлено, що розвалені села збираються відбудувати за півтора року, а на відновлення зруйнованих міст буде потрібно близько двох з половиною років.
Підписатися:

Коментарі