• Сильні снігопади перетворили північ Китаю в зону лиха. Фото

  • Субота, 14 листопада 2009 року
 
Китай. В результаті сильних снігопадів на півночі Китаю зруйновано численні будівлі, заблоковані дороги, тисячі автомобілів стоять у пробках, сталося більше тисячі ДТП. В аеропортах скасовано або затримуються авіарейси. У деяких районах перервана подача електрики, води і тепла.

Як повідомляють офіційні китайські ЗМІ, сильні снігопади почалися 8 листопада і відразу ж охопили понад 30 провінцій і великих міст на півночі країни. У провінції Хебей, Шаньсі і Хенань подібна негода спостерігається вперше за 60 років. У деяких районах такого не було вже 100 років, повідомляють метеорологи.

У провінції Шаньсі за два дні снігопаду завалилися декілька десятків будівель, серед яких ринкові павільйони, навіси автостоянок і заправних станцій, шкільні їдальні і т.д.

У провінції Хебей за ці дні випало до 50 см снігу. Це був самий сильний снігопад в місті Шіцзячжуані за останні 54 роки. У повіті Нанхе обрушилося 420 павільйонів. Економічні збитки попередньо оцінюються в розмірі близько 60 млн доларів США.

У провінції Хенань 12 листопада відбулося відразу кілька великих інцидентів. У повіті Кайфен обвалився дах шкільної їдальні, у результаті чого один школяр загинув, семеро отримали поранення, троє з них знаходяться у важкому стані. У місті Чженчжоу обвалилася стеля у виставковому павільйоні автомобілів. Сильно пом'яті вісім машин, на щастя люди не постраждали. У цьому ж місті обвалився дах на будмайданчику, накривши собою десятьох робітників. Дві людини загинули, решта отримали поранення різного ступеня.

У провінції Шаньдун за два дні сталося 478 аварій на дорозі, які призвели до смерті 24 людей, більше 70 чоловік отримали поранення. За попередніми даними, у всій провінції постраждало 350 тис. чоловік, значно пошкоджено 40 тис. теплиць, зруйновано 17 будинків. В аеропорту міста Цзінань затримані або скасовані 17 авіарейсів.

У пекінському міжнародному аеропорту 12 листопада були скасовані 70 і затримано 130 авіарейсів. Аеропорт міста Сіань провінції Шеньсі через погодні умови був повністю закритий на п'ять годин, через що на свої рейси не змогли потрапити більше 19 тис. чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...