• Більше 6,5 млрд. доларів збитків завдали Китаю дощі

  • Неділя, 2 серпня 2009 року
 
Китай. За даними державного штабу КНР з боротьби з повенями і засухами, від повеней у всій країні в цьому сезоні постраждали 29 адміністративних одиниць, 67 млн. 360 тис. чоловік. Прямий економічний збиток оцінюється в 6,7 млрд. доларів США.

Повідомляється, що 307 осіб загинули, 113 - пропали без вісті, зруйновано 260 тис. будинків, серйозного збитку завдано 5335 га орних земель.

Метеорологи передають про продовження дощів у найближчі дні в провінціях Ганьсу, Сичуань, Шеньси, Хубей, Юньнань, Гуандун і Хайнань.

Китайські ЗМІ пишуть, що в період з 1 квітня по 30 липня в Китаї з берегів вийшли 130 річок. У районі річки Чжуцзян (Перлова ріка) відбулася найсильніша повінь за останні 20 років.

У Шанхаї 30 липня місцеві метеорологи зафіксували найсильніший дощ за останні 70 років. У багатьох районах міста, через велике скупчення води, зупинено рух транспорту, вітром повалені дерева і розбиті автомобілі.

Найсильніший дощ за всю історію пройшов у кількох районах провінції Хунань 23 липня. У багатьох місцях, крім повеней, сталися гірські зсуви та обвали. Зруйновано 10 200 будинків, евакуйовано 162 тис. чоловік; зупинено 194 шахти, пошкоджено 358 доріг.

Державний штаб КНР з боротьби з повенями і засухами повідомив, що в даний час Китай знаходиться у ключовому періоді, коли треба приймати найсерйозніші протиповеневі заходи, «в будь-який час можуть початися ще більші дощі та ще  сильніші повені».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...